Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők akik ezt tanácsolják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők akik ezt tanácsolják, miért gondolják, hogy férfiaknak az a tuti tipp ha elmegy valami hobbira?

Figyelt kérdés

Oké hogy ez a nőknek tuti tipp. Mert 10 az egyhez arányban vannak a férfiak mindenfele. Ráadásul ugye aki nő van, és jár valahova, az is általában foglalt. Tők jó hogy másik 30 férfival versenyzel, ha akarsz egy nőt bármilyen hobbiban.

Jó igaz a nők nulla aktivitással vannak fen, az online világ társkeresőin. Annál nyilván ez is több, de azért nem akkora tuti tipp mint ahogy bealítják egyesek. Az elmúlt egy évben, jártam két gymben, és vagy 5 küzdősporton, animés és társasos klubban is. Mindenhol kb ez az arány.

Szóval nem értem, a nők ennyire nem látják a valóságot, hogy nekik 100szorta könyebb ismerkedni?



#hobbi #Nőknél bőség zavara #Sok férfi kevés nö #Nőknek nincs hobbija
2023. máj. 10. 10:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
9. “ Randira azért nem fogod sajnálni a pénzt remélem. :D” se hobbira, se nőre nem sajnáltam soha.
2023. máj. 10. 15:13
 12/12 anonim ***** válasza:
Hogy nem lehetnek hobbijaid? Jesszusom.
2023. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!