Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen okai lehetnek annak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek annak ha egy férfi több tíz éve azért egyedülálló mert minden nő elutasítja olyan indokkal hogy nincs meg az a plusz, nincs meg a kémia tehát, miért lehet az hogy egy fiú nem tud kémiát, plusz kiváltani egy nőben, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2023. júl. 9. 11:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem létezik. Olyan létezik, hogy pár évig, de olyan, hogy évtizedekig, normális férfi esetében nem. Valami extra nagy gáz van vele, csak nem mondták meg egyenesen neki a nők.
2023. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon fölé választ vagy nagy gondok vannak vele.
2023. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Unalmas, nincs véleménye semmiről, nagyon látszik rajta, hogy már rég nem volt senkije, nem tesz lépéseket stb.
2023. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
45%

Föléválaszt, mamahotelben lakik, nincs autója, szar a jelleme.

Ezek nálam pl azonnali ❌❌❌

2023. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Nincsen semmi szexuális vonzereje. És ez nem azonos a tökéletes, idióta incelek által "Chad" néven beazonosított külső jegyek összességével. (Én például UTÁLOM a vadász szemet, és pontosan ezért találom Chris Hemsworth arcát kifejezetten csúfnak.)
2023. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, csak hogy tudd, a #4-es egy pasi, aki nőnek hazudja magát, és trollkodni van itt.
2023. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is az lehet, hogy túl magasra teszi a lécet és nincs elég önismerete, nem képes tanulni a kudarcokból. Ez a kémia amúgy szerintem kicsit túlgondolt dolog, itt elsősorban fizikai vonzalomról van szó, amit főleg külső meg a magabiztos fellépés ad meg. Nyilván, ha van valakinek önismerete, akkor tudja milyen helyzeteket érdemes preferálnia és milyeneket elkerülni.
2023. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem létezhet ilyen. Minél mélyebbre kerül valaki a sikertelenség miatt, annál nehezebben fog kimászni belőle, plusz a járulékos károk csak fokozodnak, az önbizalom teljesen eltűnik, lesűllyed, és kész is a lelkironcs férfi, aki már nem is akar kapcsolatot.

Volt egy "jóbarátom" tipikus mamahoteles korai 40-es pasi volt, mondjuk ő eléggé durva eset volt, az anyjától kapott minden nap 500-1500 Ft-ot, hogy abból oldja meg a napi dolgait. Ugye kaját kapott otthon, számlákkal sem kellett törődnie stb.

Külsőre szerintem teljesen rendben volt a pali, tehát jóképű volt, jó kiállású, még az öltözködése is fiatalosabb volt, tehát látszott rajta, hogy egy fitt férfi, nem volt elhízva, nem volt apateste...

Na, de a visszautasítás megtette a hatását amiket kapott.

Egyszer bár eléggé apiccesek voltunk és elmondta, hogy már 10 éve nem volt nővel, pedig van 1-2 olyan igazi alsókategorias nő aki próbálkozott nála.

És kérdeztem tőle, hogy baszki, ha ennyi ideje nem dugtál, miért nem dugod meg az egyik ilyen csajt?

Sajnos már nem emlékszem, hogy mit válaszolt erre, de valami olyasmit mondott, hogy nincs önbizalma hozzá, mert az anyjával való kapcsolata teljesen kiölte belőle a szexualitást, gondolom, hogy 40 évesen az anyjával élt, szerintem ez lehetett a dologban.

Később megszakadt vele a kapcsolatom, elkoltoztek vidékre az anyjával és full....tehát az az igazi fullfull mély alkoholista ember lett belőle. Lehet, hogy már nem is él, nem tudom....

De a kérdésre válaszolva....van az a szint amikor a férfi már olyan mélyen van lelkileg, hogy hiába lenne lehetősége kapcsolatra, vagy akár egy egyszerű dugásra....valahogy már nem látja értelmét, nem akarja, nincs is talán kedve, vágya hozzá.

2023. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
#8: és ennek a mamahoteles "jóbarátodnak" nem volt saját keresete, nem volt munkája?
2023. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
34%

sok számít az igényeken....


Nem az instás mutogatós csajokat kell megcélozni.


Van aki lejjebb tudja adni az igényeit megalkuszik saját magával, van aki nem.


Ki kell menni az utcára csúnyácskább elhízott embereknek is van barátja/barátnője. Az igényeken múlik.


Persze van egy hátulütője is, megeshet, hogy nem elég vonzó és nem fog felállni rá...na az viszont gáz.


Ha én nem nézném azt a nőn, hogy van e rajta 10-20 kg felesleg, hogy nem túl szép az arca, vagy van e gyereke, akkor lehetett volna már több barátnőm is.

De én képtelen vagyok egy szintnél lejjebb adni.

Így inkább vagyok egyedül.

2023. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!