Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mekkora aránya vár el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mekkora aránya vár el jelentősebb péniszméretet?

Figyelt kérdés

Mikropénisz (10cm vagy annál kisebb erektált méret) nem számít, ez nyilván nagyon kevés nőnek elegendő

A 11-14 cm körüli erektált péniszméret a lényeg, ami átlag alatti, mégis már nem mikro kategória, és elég gyakori.

Azt szeretném kideríteni hogy mennyire elfogadott, sőt mennyire élvezhető egy ekkora méret?

És mekkora arányban várnak el ennél többet a nők?

Csakis úgy hogy a nő elvárásai az igényeit tükrözi. Azaz ha nem vár el péniszméretet akkor képes legyen élvezni a kisebb méretet is.



2023. szept. 28. 00:43
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Csunya , dagadt nonek is lehet a nagy meret imponal es lehrt szep nonek az atlag alja.
2023. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a hossza szinte mindegy, a vastagsága számít. Attól élvezem ha kitölt, de nem úgy hogy a gyomromig feltolja, hanem vastagságra gondolok. A vibrátort se nyomkodom tövig, semmivel nem lesz jobb tőle. Szerintem mikor a nők azt mondják, hogy igenis a nagy a jobb, az azért van, mert az általában vastagabb is és ez az, amit igazából élvezünk. Bocs a naturális válaszért, de hát erre nem lehet másként.
2023. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

"Szerintem mikor a nők azt mondják, hogy igenis a nagy a jobb, az azért van, mert az általában vastagabb is és ez az, amit igazából élvezünk"

Értékelem a hasznos választ, de némi kiegészítésre szorul

Számértékben kifejezve (átló hossza centiben) is meg tudnád határozni mekkora az elvárt vastagság?

Mert akkor azt is figyelembe lehetne venni

2023. okt. 8. 19:04
 44/49 anonim ***** válasza:
91%
Szerelmes nonek mind1 ha nem mikro penisz. F
2023. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
110%
2023. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
58%

Mindegyikük. És jogosan!


Kérdező, így jártál, miért nem növesztettél normális méretű brokit?

2023. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
16%
Igazából mind! Csak páran illemből nem mondják.
2023. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

Az enyém tulajdonképpen a teljesen átlagos kategória (14-16 cm közötti)

A kerülete pedig 13 cm körüli

Az nem tudom átlagosnak számít-e?

2023. nov. 12. 13:08
 49/49 anonim ***** válasza:

szerintem átlagosat elvárnak.. de fontosabb nekik hogy tiszta legyen.

csomó lány/nő erről ír hogy tiszta makulátlan borotvált..

2023. nov. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!