Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mekkora aránya vár el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mekkora aránya vár el jelentősebb péniszméretet?

Figyelt kérdés

Mikropénisz (10cm vagy annál kisebb erektált méret) nem számít, ez nyilván nagyon kevés nőnek elegendő

A 11-14 cm körüli erektált péniszméret a lényeg, ami átlag alatti, mégis már nem mikro kategória, és elég gyakori.

Azt szeretném kideríteni hogy mennyire elfogadott, sőt mennyire élvezhető egy ekkora méret?

És mekkora arányban várnak el ennél többet a nők?

Csakis úgy hogy a nő elvárásai az igényeit tükrözi. Azaz ha nem vár el péniszméretet akkor képes legyen élvezni a kisebb méretet is.



2023. szept. 28. 00:43
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
28%
#29! Jó, csak így tök félrevezető és nem valós válaszok születnek. Ezek szerint ez a kérdés is csak arra fut ki, hogy a nők csak nagy farkúakkal állnak szóba 🙄
2023. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
28%
A kis péniszt keverni a mikropénisz fogalmával olyan, mintha testmagasság tekintetében nem fognád fel a különbséget az alacsony ember és a törpenövésű között.
2023. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

"Ezek szerint ez a kérdés is csak arra fut ki, hogy a nők csak nagy farkúakkal állnak szóba"

Pontosan az ellenkezöjére megy ki

Jól látható hogy többször annyi nö fogadja el a kis méretet mint amennyien a nagyot várják el.

Én ebben a mikro csak egy mellékes kategória. Tök lényegtelen számomra hogy az a mikro most 4 vagy 9 cm, számomra az már a mikro kategória és kész

Mint ahogy a kisnövésűeknél sem érdekel hogy az törpe vagy sem.

2023. szept. 28. 23:13
 34/49 A kérdező kommentje:
Amúgy lefogadom hogy az első opcióra egy pár féleszű dickcel is szavazott, csak hogy azt igazolják hogy a nőknek a nagy méret a fontos
2023. szept. 28. 23:17
 35/49 anonim ***** válasza:
40%

#33! Ok., értem, hogy neked mindegy, de a nőknek nem. Így, aki elfogadja a 11, 10, 9, 8, 7centit az nem fogja az utolsót nyomni, mert a mikropéniszt viszont nem. Az utolsó előtti megint csak úgy van meghatározva, mintha "csak az lenne jó", tehát, minden nő, aki mondjuk 7-20-ig nem csinál problémát belőle, mert nem számít neki a méret, az kiesik. Ez jelentősen torzítja az eredményt.

(Szerintem az elsőre max.1kivétellel csak pasik nyomtak.)

2023. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

Mivel jól fogalmaztam meg a válaszlehetőségeket, ezért semmilyen torzítás nincsen.

(Legfeljebb a komplexusos kiscsávók szavazatai torzítanak ténylegesen)

Az utolsó előtti válaszlehetöség ugyanis nem határoz meg minimum méretet, 12 cm alatti méretet írtam. A nöre van bízva mit tart mikronak és mit nem

2023. szept. 28. 23:44
 37/49 anonim ***** válasza:
91%
Az utolsó előttivel nem is az a baj, hanem, hogy a nagyobbat kizárja, miközben a mondás igaz."Nem a méret a lényeg." Nekem pl.volt extrém nagy partnerem is és kicsi is, meg persze a kettő között is. A nagyon kicsivel volt a legjobb, de nem azért, mert kicsi volt. Tehát nem nyomhatnék arra, hogy "azt kedvelem, mert szűk vagyok", mert a mondat egyik része se igaz.
2023. szept. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

Ugyan, csak akkor lehet tényleg megfelelő a kis méret, ha maga a nő is elég szük (anatómiailag elég érzékeny a méretre) ahhoz a mérethez. Ha a nő túl méretes, akkor nem fogja élvezni a szexet sem kis mérettel. Akkor nem fognak passzolni.

Tökéletesen írtam le, csak túl kötekedő vagy valamiért.

Csak egy retardált nem tudná helyesen értelmezni a kérdés válaszlehetőségeit

2023. szept. 29. 00:05
 39/49 anonim ***** válasza:
86%
#38! Ok.,akkor retardált vagyok. Így köszönöm, hogy eldöntöd helyettem, hogy nekem kivel jó, mert magamtól nem menne😁 Jó éjszakát!
2023. szept. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
25%
Szexet az is szeretheti akinek mind1 a meret mert feszes luka van . F
2023. szept. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!