Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mekkora aránya vár el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mekkora aránya vár el jelentősebb péniszméretet?

Figyelt kérdés

Mikropénisz (10cm vagy annál kisebb erektált méret) nem számít, ez nyilván nagyon kevés nőnek elegendő

A 11-14 cm körüli erektált péniszméret a lényeg, ami átlag alatti, mégis már nem mikro kategória, és elég gyakori.

Azt szeretném kideríteni hogy mennyire elfogadott, sőt mennyire élvezhető egy ekkora méret?

És mekkora arányban várnak el ennél többet a nők?

Csakis úgy hogy a nő elvárásai az igényeit tükrözi. Azaz ha nem vár el péniszméretet akkor képes legyen élvezni a kisebb méretet is.



2023. szept. 28. 00:43
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
38%
Nekem párkapcsolatban volt szerencsém olyan értelemben, hogy a 13cm -mel el tudott menni a csaj DE én nem sokat éreztem belőle mert elég cingár vagyok. Azt viszont nehezen tudom elképzelni, hogy valaha is lesz szűk bnőm mert nem így indítasz.
2023. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

Kicsit félreértettétek a kérdésem célját

Én elégedett vagyok a saját méretemmel, többnyire.

Viszont tudom hogy nem minden nő lenne vele elégedett. Ez nem is zavar, csak tudni szeretném hogy mégis mekkora arányban fogadják el, és mekkora arányban elégedetlenek egy kisebb mérettel.

Akinek nem elég a kis méret, azzal a párkapcsolat sem működne mert a szex nem volna jó.

De én nem egy méretkomplexusos gyerek vagyok, csak érdekelnek az igények

2023. szept. 28. 11:04
 23/49 anonim ***** válasza:
82%

"MIvel ez a felmérés önbevalláson alapult, nyugodtan lehet belőle levonni."


Erről az jutott eszembe, hogy egyszer egyik hasonló kérdésnél belinkelt valaki egy olyan kutatást, ami a világ több, mint 50 országában, több kontinensen készült pénisz méret statisztikákat hasonlított össze, egy nagyon komplex táblázatban.


Totál szembetűnő volt, hogy azokban az országokban, ahol X ezer férfi megkérdezésével, önbevallással készült az adatgyűjtés, átlagosan 3 centivel nagyobb átlag péniszméret jött ki, mint ahol urológusok mértek statisztikailag reprezentáns férfi populáción.


Biztos puszta véletlen! :-)


(Ahol az utóbbi volt az eset, ott szerepelt az is, hogy az adott országban melyik klinikán, vagy melyik orvosi egyetemen folytatták a kutatást, illetve a méréseket.)


Sajnálom, hogy annak idején nem mentettem el annak a cikknek a linkjét, mert szívesen belinkelném a hasonló kérdésekhez.

2023. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
83%
Exemnek 20cm volt és a vastagsággal sem volt probléma viszont borzalmas volt az ágyban. Mostani barátomnak nem tudom hány cm, de látszólag jóval kisebb viszont szintén vastagabb és hihetetlenül jó vele a szex. Nem az számít hogy mekkora hanem hogy tudsz e vele bánni, illetve tudsz-e egy nővel bánni.
2023. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
73%
a 10 cm az mikropénisz??? nem hiszem.
2023. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

"a 10 cm az mikropénisz???"

Javítanék, inkább az alatt mondanám mikropénisznek

Ha nem éri el a 10 cm-t teljesen erektált állapotban sem, akkor az már egy egészen más kategóriának tünik, mint amiről itt beszélgetünk. Ha jól rémlik itt írták hogy a hüvely hossza is kb. 10 cm, így ez a méret már egy választóvíznek tűnik számomra.

Nyugodtan nevezhetjük tehát ezt a méretet mikropénisznek.

Van rá külön szavazási opció is

2023. szept. 28. 22:14
 27/49 anonim ***** válasza:
86%
#26! De azt nem te döntöd el, hogy mi számít mikropénisznek. Nézz utána! Az gyakorlatilag nincs is. 10centi bőven nem az.
2023. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
44%

sztem meg az ilyen durván kicsi.. 2-3 centis pénisz ami mikropénisz. a 8-10 cm szimplán rövid.

a "kisemberek" se 150 centisek.. azok csak kisebb emberek. hanem ilyen 60-70 centis emberekre mondják

2023. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

"De azt nem te döntöd el, hogy mi számít mikropénisznek"

Ebben a kérdésben viszont már eldöntöttem. A kérdés lényege a szavazás amit csatoltam. Abban pedig a "futottak még" kategória a mikropénisz nevet nyerte el.

Más meg úgy nevezi ahogy akarja, nem érdekel

2023. szept. 28. 22:34
 30/49 anonim ***** válasza:
32%
de ha egyszer te mondod rosszul :D istenem.. ostoba embereknek kár magyarázni
2023. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!