Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lottómilliomosként érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lottómilliomosként érdemes ismerkedni társkeresőn?

Figyelt kérdés
2023. szept. 23. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Igen,de nem célszerű adatlapra írni hogy lottimilliomos vagy.

Bár nekem nem szerepel adatlapomon,de amint kiderült hogy saját házam van minden pasi költözne azonnal.

Jó az túlzás h minden pasi,de volt jó pár mire várjunk…sztorival

2023. szept. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Hátőőőő

Én nem értem a mai embereket. Én lennék UFO vagy mindenki simán fogyatékos, hogy nem érti, hogy NEM MONDOD EL IDEGENEKNEK MENNYI PÉNZED VAN.


Egyébként a "lottómilliomos" mit takar? Mert ha nyertél 3 milliót egy négyessel, arra azért kár felvágni, az anyagi vésztartaléknak hívják, semmi egyébnek.

Ha 600 milliód van, na, az már valami. De még mindig ott van a fenti szabály, ha el akarod kerülni azokat, akik csak a pénzedért közelednek hozzád.

2023. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Persze miert ne lehetne?, de nem szabad felfedni hogy nyertes vagy…

Mert jonnek lehuzzak teged

2023. szept. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1# ez forditva is igaz, nok is akarnak bekoltozni azonnal.

Mert mar meg akarnak szabadulni otthonrol vagy alberletrol

2023. szept. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Én kezdem a lehúzást, tanácsadás és válasz 1000 ft/karakter, előre kell rendezni.
2023. szept. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

4

Forditva! Nő vagyok, saját lakásom van...ahogy kiderül, az összes mamahoteles halálszerelmes lesz csomo közös tervel...rakná be a picsáját a keszbe

2023. szept. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Írj privátban mackófiú😘
2023. szept. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

" Forditva! Nő vagyok, saját lakásom van...ahogy kiderül, az összes mamahoteles halálszerelmes lesz csomo közös tervel...rakná be a picsáját a keszbe"


Pasi vagyok. Ahogy megtudom hogy anyuci-apuci vett neki lakást, adott neki milliókat vagy örökölt, már dobom is ki a picsaba. Mind ilyen taplo...

2023. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

8, tehát ha jó a családi háttere valakinek, az neked red flag?:D

Máskor meg pont az a gond, ha zűrös vagy diszfunkcionális a család.

2023. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!