Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen esetben érdemes utcán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben érdemes utcán, tömegközlekedésen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Eddig csak interneten ismerkedtem de Tinderen 3 match volt eddig és senki nem írt vissza, társkeresőn ugyanez, egyetlen egy levelezés és egy randi nem jött még interneten össze, lehet nem vagyok valami vonzó nem tudom.. arra gondoltam, hogy lehet hatékonyabb, ha utcán odamegyek szimpatikus lányokhoz és elhívom kávézni, elkérem a számot stb.
2023. szept. 7. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Probalkozhatsz, de készülj fel a sorozatos visszautasitasokra.
2023. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
ne.
2023. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

csak úgy első látásra?

Nem, úgy nem igazán van értelme. Max ha eléggé egyértelműen tudtodra adta, ami elég nagyon ritka...

2023. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Nézd, minimális az esélye, hogy bejön a dolog. Abban az esetben van erre bármi esély, ha jól olvasol a testbeszédben, mimikában és olyanhoz mész oda, aki jelzi, hogy szabad a pálya. De, ez erősen elenyésző számú nő lesz előreláthatólag.

Ha random olyan nőkhöz mész, akik még a szemkontaktust se vették fel veled előtte, ott gyakorlatilag nincs esélyed.

2023. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Én most nyáron 3 csajt szólítottam le utcán, mindegyik eljött velem.
2023. szept. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedésen, ahol nem tud elmenni, nagyon getzi dolog.
2023. szept. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Érdemes megpróbálni.


A férfi lélek akkor lesz úgy is edzett, ha több 100 elutasítást kap. Legalább férfiasabb leszel utána. Csak ügyelj hogy ne gyűlölet alakuljon ki a női nem iránt.

2023. szept. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!