Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy okos intelligens és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy okos intelligens és jóképű 35 éves pasi évek óta egyedül van akkor vele van a baj?

Figyelt kérdés
Intelligens, tanult, több diplomás, jó humorú beszélgetőtárs, jóképű és kedves. Mi lehet a baj vele? 5 éve van egyedül, mióta a barátnője elhagyta, nem talált senkit, aki lett volna azok nem olyan stílusúak voltak, nem volt bennük közös semmi. Kissé depis és szorongós. Munkatársamról van szó, a nők a munkahelyen imádják. A fiataloknak bejövős az idősebbek is olvadoznak érte. Én is szívesen beszélgetek vele, jóban vagyunk. Nekem van párom, de eljátszottam a gondolattal, ha szingli lennék, akkor igencsak tetszene. Sokszor úgy érzem, ő is szeretné ha több lenne köztünk mint barátság. De én szeretem a párom, nem akarom megcsalni, meg olyan megérzésem is van, hogy talán valami nem stimmel ezzel a sráccal. Ha minden nőnek ennyire bejön, akkor miért nincs már valakije?

2023. szept. 21. 21:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem érted, fordítva van. A nők a közelében bele vannak zúgva, sokan próbálkoznak is nála, egy-két randiig elmegy, azután csalódottan mondja, ez sem az igazi. Szeretne családot, gyerekeket, pont azon parázik, hogy neki mikor lesz, mert a haverjainak már mindnek van. De azt mondja, hogy neki olyan nő kellene, mint amilyen én vagyok, de ilyet nem talál. Tényleg sok közös témánk van, de hát én foglalt vagyok. De továbbra van olyan érzésem, hogy valami nem stimmel. Csak akkor tudnám meg az igazat, ha szakítanék a párommal, összejönnék vele és megismerném milyen valójában, és valóban én vagyok-e az álomnő neki, vagy mindenkinek ezt kamuzza, mert ezzel a dumával viszi őket ágyba. Igen, most elgondolkodtam. Minden nőben felébred a gondoskodni vágyás, ha egy férfi arról rebeg, hogy nincs aki szeresse olyan egyedül van és pont olyan nőt mint te, hát fúúú, ebből a nézőpontból ez már nagyon más.
2023. szept. 22. 13:08
 12/14 anonim ***** válasza:
dehogy vannak belezúgva....
2023. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Úgy látom van itt valaki, aki velünk egy munkahelyen dolgozik és jobban tudja, mit éreznek a női munkatársaim, talán jobban mint ők maguk 🤣🤣🤣
2023. szept. 22. 13:23
 14/14 A kérdező kommentje:
Ezzel feldobtad a napomat! Már kezdtem féltékeny lenni 😅😅😅
2023. szept. 22. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!