Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti miért írtok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti miért írtok olyan nőre, aki több száz kilométerre él?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem a jelenséget. Benne vagyok fb-on egy nyelvtanulós csoportban. Szingli vagyok. Időnként rámír valaki, hogy szeretne jobban megismerni. Elkezdünk írogatni, aztán ez átmegy abba, hogy milyen kár, hogy messze lakok, mert lehetne több. Aztán nem ír többet.

Miközben első perctől tudja, hogy mekkora köztünk a távolság.

Ha meg ennyire nem érdeklem, hogy csak beszélgessünk, akkor minek írogat hetekig?

Nem egy férfi. Több is, egymás után.



2023. szept. 20. 15:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem. Nekem olyan is volt, hogy külföldön éltem ő meg itthon, mondja, nem baj majd kimegyek hozzád meg jössz te is. Ok :D


Szerintem ezek nem komolyat akarnak csak jó nekik ha párhavonta van kivel dugni.

2023. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én általában amiatt, mert jóval inkább nyitottabbak még a kommunikációra felém, mint a közelebb élők, pedig nagyon jól tudom ennek a nyilvánvaló akadályait, mármint hogy ebből viszont kapcsolat nem nagyon lehet. Persze elsősorban nem is erre törekednék, hanem hogy könnyebben áthidalhatóbb távban leljek igazi társaságra, de valahogy egyszerűen nem adja ki az élet, nem kíváncsiak úgy rám, és sokszor nincsenek meg a közös nevezők sem. Ezt pedig nagyon sajnálom, mert tényleg örülnék, ha másként volna, egy olyan nővel kapcsolatba kerülni, akinél nem kell a nagy táv miatt sok kompromisszum időben.
2023. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én ha úgy van simán utaznék de nyilván idő kell ahhoz hogy igazán megismerj valakit és nem 5 perc miatt utazgatok szóval min 1 napos program miatt
2023. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!