Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nettó 1,3 millió fizetés már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettó 1,3 millió fizetés már elég egy ilyen barátnőhöz?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2023. szept. 14. 17:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Incelek miért méritek pénzben a nőket?
2023. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
20%

11


Miért kenitek a incelekre a pénz igényt?


Tessék 250 nettót keresek! Adom a címet meghivlak randizni! 🙄🤣🤣


Ugye hogy nem fogsz jönni? 🤡😒 Mert amelyik férfi nem keres min 600 ezret az életképtelen számodra! Akkor mégis ki árazza be saját magát ?

2023. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23%

#10

Amúgy nem esett le, hogy azért írtak ilyen válaszokat, mert a válaszadók szerint baromság ez a szemléletmód, hogy X összeg elég-e ilyen meg olyan nőhöz, és a válaszok nagyjából felértek egy kiröhögéssel? Tipikusan a "hülye kérdésre hülye válasz" jellegű válaszokat kaptál. Senki nem írta komolyan, amit írt, irónia volt az összes válasz, szomorú, hogy nem esett le.

Azt jelenti, hogy te halálosan komolyan gondolod ezt, hogy a nők általánosságban ilyen pénzéhes golddiggerek, mintha a pénz lenne a legfontosabb szempont. A pénz mellett egy rakás más szempont is létezik, de ennek leírása helyett inkább az irónia eszközével éltek, mert már rohadtul unják ezeket a "Mekkora összeg kell egy ilyen nőhöz" típusú kérdéseket. Ennyi a lényeg.

2023. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

"mintha a pénz lenne a legfontosabb szempont."


Na ez újdonság. Ha nem a pénz, akkor mi?

2023. szept. 14. 19:25
 15/20 anonim ***** válasza:
35%
#14: Pont az általad linkelt nő a legjobb cáfolat erre a "minden nő a pénzre hajt" baromságra. Gazdag, jó kapcsolatrendszerrel bíró családba született, jelenlegi hatalmas vagyonát viszont egy önerőből felépített internetes brand / birodalom révén teremtette meg. Szóval talán keresgélj róla, meg a múltbeli partnereiről / jelenlegi férjéről infókat, és akkor talán már közelebb kerülsz a valósághoz.
2023. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
41%
Riportoljatok mar az egykaptafas kerdeseket, pls. Csak ket kattintas es a kis kocsog nem fog tudni mire hokizni az este.
2023. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
64%

Szerinted igen, szerintem meg nem. Szerintem a külső és a vonzalom a legelső szempont (első szűrő), onnantól jön a többi, mint pl. egzisztencia, személyiség, stílus, stb. De vannak nők, akiknek a pénz lesz az első és legfontosabb szempont (szerintem abszolút a kisebbség).

De úgyse tudjuk egymást meggyőzni, mindenki ismeri már itt jól a hozzád hasonló típusokat itt, akik szerint a pénz áll mindenek felett a társkeresésben, így azt is tudjuk, hogy úgyse lehet őket meggyőzni az ellenkezőjéről. Pontosan erről tanúskodik a sok ironikus válasz is. Azért sem akarlak győzködni, mert ez a te valóságod, te ezt tapasztaltad, nekem meg más a tapasztalatom.

Viszont az holt sicher, hogyha 1,3 milliót keresel, és sikertelen vagy a pártalálásban, akkor fix, hogy valami nagyon erősen hibádzik ebben a "szinte az összes nőnek a pénz a legfontosabb" szemléletben.

Nyilván én meg azért mondom az ellenkezőjét, mert világéletemben a töredékét kerestem a te bevételednek, mégis mindig volt mellettem nekem tetsző, és objektíve is szép barátnő (jelenleg is, és együtt is élünk egy lakásban). Egytől egyig hosszú kapcsolat volt, amik érzelmeken és vonzalmon alapultak. Ebből gondolom, hogy azoknál számíthat jobban a jövedelem és egzisztencia, akik kevésbé vonzó partnerek, így más szempontokat kezdenek náluk nézni a nők. De ezt akkor is gondold át alaposan, hogy tényleg az 1,3 milliós bevétellel van-e a gond, ha így is sikertelen vagy. Az épp az ellenkezőjére utal, hogy pont nem a pénz az elsődleges a többségnél.

2023. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
46%

17-es: a külső számít elsődlegesen, ahogy te is írtad. Másodlagos szűrő általában az alapvető szociális készségek, mennyire van jó szövege, jó dumája az illetőnek ,hosszabb távon pedig, hogy mennyire vannak közös célok a nővel, közös érdeklődés, hobbik stb.

Harmadlagosan az sem árt ha az anyagi helyzet, a társadalmi státusz megegyezik.

1,3 millás fizuhoz itthon legalábbis már tartozik egyfajta státusz, mert azért ennyi pénzt nem adnak csak úgy lótifuti embereknek.

Hacsak nem valami tuti bizniszbe nyúl bele az ember akkor azért lesz valamiféle kultúra is emögött.

Persze vannak csajok akiket inkább csak a pénz motivál, de belőlük ahogy én látom két típus van. Az egyik a proli, akit már pár "menő" tárggyal le lehet nyűgözni. Ők buknak a "menő" kocsikra (egy németből behozott 300 ezer km-es BMW ilyen), a "drága" ruhákra (kamu kínai Gucci és társai) stb. Sokszor ennél a típusnál elég az is ha meghívod egy italra, ami szerinte elég jó (egy bármilyen fos koktél megteszi) stb.

Aztán vannak a nehéz súlyú aranyásók, mint Sarka Kata és társai. Van a kettő között is egy-egy kategória, de ők inkább "konszolidáltabb" aranyásás, nevezzük inkább úgy hogy a normál anyagi helyzet hívei. A legtöbb nő talán ilyen. LEgyen normális munkád, ne minimálbérért gürizz 12 órákat szóval az átlagpolgár szintje, de annál kicsit feljebb: ez az amikor a csaj főleg életkorhoz kötött dolgokat vár el. Pl. 30 évesen ne otthon lakj, legyen kocsid (valami normális, azért ne egy trabant, de ne is a "csapatós" bömbös) stb.

Szóval kérdező ha most megvan a havi 1,3 milla azt inkább költsd magadra, a külsőd javítására és mondjuk olyan dolgokra amelyek élményekkel gazdagítanak. Pl. utazz, művelődj, barátkozz, szocializálódj.

2023. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ilyen külsejű vagy ilyen híres nőhöz?

Mert a külseje tok átlag, érvénybe lép a magyar kis faluban sokkal szebbek vannak klisé

De mivel világsztár mit akarsz te tőle?

2023. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Ennek netto 150 is eleg...
2023. szept. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!