Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szerint miért alap a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szerint miért alap a 6-800 ezer nettó fizetés ?

Figyelt kérdés
És ehhez kötik a beugrot mint rajtengedély a randihoz. Mikor több millió melós nem keres még 350 ezret sem.
2023. júl. 16. 16:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%

Havanna lakótelep, Kelet-Magyarország, VIII. kerület, Csepel, Borsod, Baranya, BAZ megye...

Ezeken a helyeken szerinted hogyan léreznek párkapcsolakok, trollocska?


Amúgy meg nem olyan csajoknál kellene próbálkozni, akik (1) maguk is ennyit keresnek, (2) gazdag családból származnak, (3) aranyásók. Ha csóró vagy, érd be a csóró nővel. Szívesen.

2023. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
64%
Nem olyanokkal kéne randikázni, akik a zsebedben kotornak, mielőtt látnák a csúnya fejed.
2023. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi csak trollkodnak.
2023. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
72%
Én is keresek annyit és tudom, hogy a férfiak többségét zavarná, hogy én keresek jobban.
2023. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%

Oké, tisztázzunk pár dolgot.

(Mindenekelőtt jegyezzük meg, hogy a párommal 20 évesen jöttünk össze, nem volt munkája akkor, most se keres sokat)


Én, illetve azért sokan mások is, azt várjuk el, amit mi is nyújtani tudunk (pl magas fizetésem van?). Feszültséget szül a nagy különbség. Rengeteg pasi nem tudja elviselni, ha többet keres a nő (pl nem maradna otthon a babával, hogy a kisebb fizetéstől essen el a család)


Nem kell senkinek a többséghez igazítania az elvárásokat. Nem érdekel, hogy hánymillió embernek nem sikerült, nekem sikerülnie kell. Ugyanez társkeresésben. Egy párom van. Nem érdekel más, felőlem az összes többi pasi lehet agresszív/buta/...


Jobb egyedül lenni, mint egy csak közepes kapcsolatban. Tehát mindegy mekkora az esély arra, hogy valaki "megfelel", nem kell lejjebb adni. Mindenki azt vár el, amit akar. Legfeljebb egyedül marad. De az sokkal jobb, mint megalkudni. Nem kérheted számon a mások döntését ilyen téren, ugyanis semmi közöd hozzá.


/Ezt mind úgy írom, hogy engem nem érdekel a párom fizetése, legalábbis nem ez alapján vagyok vagy nem vagyok valakivel/

2023. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%

Fogjátok már fel, hogy nem minden nő ugyan olyan!!! Esetleg TE csorgatod a nyálad mindig ugyan arra a típusra, aztán morogsz, koppansz!


Nem kötöm a bérpapírjához a randit! Honnan tudnám a nettó keresetét?? Nem kérdezek rá!


De én is keresek ennyit, hasonló gondolkodásmódú partnert keresek.


Amikor két ember ismerkedik, kiderül, hogy mennyire hasonló a hozzáállásunk az élethez. Én is lehetnék melós! Dolgozhatnék gyárban 300e-ért! De fontosnak tartottam, és megvolt az agyam hozzá, hogy képezzem magam, olyan dolgot csináljak, amit szeretek és megfizetik, és biztos legyen a megélhetésem, egyedül, nem a pasi nyakán. Amikor valaki szakmát választ, vegye figyelembe annak élhetőségét is! Ha erre nem képes, ennyire nem előrelátó, nem fogok neki tisztelettel adózni!


Oké, hogy több millió melós ennyit meg annyit keres, de ez nem a mi dolgunk. Azzal randizunk akivel akarunk!

2023. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
65%
Mert a gyakorin mindenki bekamuzik ennyit (vagy még többet), amíg nem kell bizonyítani. Itt kellene a kormánynak is felmérnie. Hamar kiderülne, hogy az átlagfizetések 1-2 millió körül vannak, kevés munkával is.
2023. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%

Mert előre akarnak jutni, mert nem albérletbe akarnak gyereket, mert nem akarnak félni attól,hogy a gyesből kell 3 embernek megélnie, mert évente 1x el akar jutni a Balatonhoz, mert nem akarja hogy kikapcsolják a villanyt-fűzést.


Ennyi fizut én férfiként magamtól is elvárok. mivel a többség ül a seggén és kb semmit se csinál sem a munkahelyén sem a szabadidejében, így ez az összeg azért nem egy megugorhatatlan dolog.

2023. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennél alacsonyabb a fizud, akkor ne akarj high maintenance lányt. Ennyi, a saját szinteden biztos találnál valakit, csak neked az nem elég.
2023. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
gyári légkörben megugorhatatlan, mert győrben sem keresnek soron ennyit.
2023. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!