Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szerint miért alap a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szerint miért alap a 6-800 ezer nettó fizetés ?

Figyelt kérdés
És ehhez kötik a beugrot mint rajtengedély a randihoz. Mikor több millió melós nem keres még 350 ezret sem.
2023. júl. 16. 16:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

21! sose voltam puhapöcs. Diákként suli mellett 3 napokat dolgoztam éjszakánként, meló után úgy mentem suliba. Ha hétvége, akkor még egy laza 3 órás kamion lepakolásos munka is volt kézi erővel.

34 vagyok. 1 éve nehézfizikai munkát végzek. 30 kilónál többet azért én sem emelek, mert ha 30 kiló. azt min 40szer meg kell emelnem. Aztán jönnek a laza 20 kilós súlyok, amit mára úgy érzékelek, mintha 10 kiló lenne. A szervezeted hozzászokik a terheléshez. Érzem és látom magamon. Nem csak a konditeremben lehet erősödni, ahogy a legtöbb mai divatratyi. Innen nézve nekem megérte a 10+ év ingázás a jobb fizuért. Azt is megértem, ha vannak akik ezt nem bírnák.

2023. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

31.


Ez a "16 tonnát raksz, akár egy gép" stílus gyors megbetegedéseddel fog zárulni, ami hirtelen fog megtörténni. A túlzásba vitt munka és a kevés alvás legalább olyan káros, mintha minden nap együtt nyomnád a kannást az alkeszekkel.

2023. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
42%
Mint írtam, sosem voltam pu-ha-pöcs. Ha neked megéri ez, hogy 40%al kevesebbet keresel inkább, mert nem bírod fizikailag a te dolgod. Nem ítélem el ezt se, csak leszarom.
2023. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

33.


Majd megéri, amikor hamar meghalsz vagy megrokkansz, aztán meséled a többieknek, hogy "sose vótam puhapöcs...!"


Én nem keresek kevesebbet sokkal, mint te, viszont fő szempont, hogy még 20-30 év múlva is egészséges legyek. Napi 6 órával megvan az, amiért te 6 órát ingázol :D

2023. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
42%
Nemhinném, de nyugtasd magad ebben a hitben. Téged a f@szverés visz majd el, a cukorbetegség, vagy szívroham. :) Szóval vigyázz magadra. Ne legyél nyomi és ne félj a súlyoktól.
2023. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Troll kérdésnek kicsit nagy számot adtál meg, elég lett volt 300-at írni akkor hihetőbb lett volna.


Max azoknak alap a 600-800 akik politikusra mennek.

2023. nov. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!