Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szerint miért alap a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szerint miért alap a 6-800 ezer nettó fizetés ?

Figyelt kérdés
És ehhez kötik a beugrot mint rajtengedély a randihoz. Mikor több millió melós nem keres még 350 ezret sem.
2023. júl. 16. 16:01
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
20%

20.


Bele is fogsz rokkanni, max 40 éves korodra. Ér ennyit a harácsolás?

2023. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
0%

4:


De béna hárítás ez, hogy a férfiak többségét zavarná...

Mégis miből gondolod?

Szerintem inkább legyél őszinte, és mondd azt, hogy TÉGED zavarna, ha a férfi kevesebbet keresne nálad...

2023. júl. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

22 bár nem nekem szántad

...

2 kapcsolatom ment tönkre emiatt, hogy a pasi nyikogott, hogy jobban keresek.

2023. júl. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
21%

23:


Ez nem túl hihető...

Mi az hogy 'nyikog' ? És akkor mi van, ettől mégis hogy megy tönkre egy kapcsolat? Ja bocs, 2! Folyton veszekedtek, hogy mit csináljatok a rengeteg pénzzel? Kétlem, ugyanis a nők sosem költik a saját pénzüket férfira, az csak fordítva történik. Szerintem téged zavart ez az egész, és ezért folyamatosan éreztetted vele hogy alsóbbrendű. Gondolom ezután jött a 'nyikogás', whatever the fuck that means...

2023. júl. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
88%
Persze, egy férfi soha nem hibás. Minden a cúna rossz nők hibája.
2023. júl. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
27%
Nem, de mivel nem válaszoltál arra hogy mi történt, így csak ez alapján tudnánk következtetni.
2023. júl. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem válaszoltam...nem mer aludtam 🤣. A 25 nem Én vagyok.

Amúgy meg ez nem hihető nem hihető kérdése...ezek tények! Menni akartam pl nyaralni...nem, mer Neki nincs pénze és nőtől nem fogad el ilyet és még sorolhatnám.

2023. júl. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
51%

Na tessék, ezt mondom, hogy téged zavart hogy kevesebb a pénze...


Felajánlottad neki hogy állod az ő részét a nyaralás költségben? És nem fogadta el? Vagy csak simán idegesített hogy nincs legalább veled egy szinten anyagilag, hogy egyezzen az életmód.

Nagy különbség...

2023. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

28 Engem nem zavart mer nem lettek volna vele!

Tudsz értelmezni?

"Neki nincs pénze és nőtől nem fogad el ilyet".

Na mégegyszer fuss Neki. De leírom, hogy az agyad felfogja! Tudtam hova szeretne egyszer elutazni, szülinapjára elfoglaltam és fizettem az egészet. Jött? Nem mer nőtől nem fogadja el.

Ne fárassz már.

2023. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%

Ez engem is idegesítene, ha valaki előre lefoglal, egyébként is utálom a meglepetéseket. Meg kell beszélni előre.


Itt megint csak oda lyukadunk ki, hogy téged zavart az egész, pl. hogy nem utazik veled... Ezt te úgy próbáltad beállítani hogy a férfi 'nyikog', és neked emiatt ment tönkre két kapcsolat... Hárítod a felelősséget.

Más az ha a férfi folyton panaszkodik hogy kevesebbet keres, te meg többet, és más az ha egy szót se szól csak teszi a dolgát, te viszont ezek szerint nem tudtad elfogadni hogy nem akar utazni veled, nem követi az életritmusod, életviteled.


Mondjuk sejtettem az elejétől, mert az hogy a nő többet keres, és nem tud felnézni a férfira (hacsaknem kompenzálja ezt erősen más tényező vagy tényezők!), akkor az hosszútávon necces.

2023. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!