Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőkben mekkora nettó fizetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkben mekkora nettó fizetés meghallása esetén éled fel a pénz éhség?

Figyelt kérdés
2023. aug. 10. 19:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Az nem az én pénzem, tehát soha.
2023. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
74%

Van amikor egy 200 as cizetésű többeg ad a kapcsolatba nint az aki milliokat keres..

Szoval nem azt nezem neki mennyi van hogy nekem mit nyújt.

2023. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
14%
*fizetésű többet ad
2023. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
14%
*hanem azt, nekem mit nyújt
2023. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%
Bennem van az a pont, ahol felébred a gondolat, hogy jó társ lenne a pénzügyeit illetően, de nem egy nettó összeg hallatán, hanem ha azt látom, hogy pedáns az illető; minőségi, tartós dolgokat vesz; odafigyel a pénzügyeire. Ezekre felkapom a fejem, és imponál is. Összeget nem tudok megjelölni.
2023. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
21%

Nekem olyan 7-800 körül villan be, hogy hmm legalább jól keres(de ehhez csak 8 órát dolgozzon és csak nappal, normál időben!), és olyan millió felett már jöhet második esély, hátha mégis megkedvelem, de annyit még a 2millió felett kereső, külföldön dolgozó it manager sem tudott összekaparni, hogy járjak is vele a pénzéért, mikor nem kedveltem meg/nem tetszett. Abban határozottan segít a magas végzettség jó kereset kombó, hogy legalább egy randira elmenjek egy nem túl szimpi, de még oké korombeli férfival.


Ja és nekem látnom kell, hogy költ magára, mert innen tudom, hogy rám is költene, szóval nálam a pénzügyi tudatosság-spórolósdi nem nyerő, nem tesz boldoggá, hogy vagyonon ülök, ha nem lesz belőle tárgyam vagy élményem, önmagában a pénz tudata nem boldogít, és az sem, hogy van 4 házunk meg sokat hozó állampapírunk, ha nincs új ruha, nincs rendes étel, nincsenek programjaink, mert minek moziba menni, ha le tudjuk tölteni ingyen. Mondjuk utóbbit pont helyeslem, de azért kimozdulni akár csak egy italra azért kell néha, akkor is, ha olcsóbb megvenni üveggel, mint kifizetni egy deciért 1500at.

2023. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
5%

A vidéki szegénységből érkező nő szemében havi 7 millánál már megcsillan valami.


A budapesti feminista nőket viszont elfelejtheted. Chadre mennek, nem pénzre.

2023. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
7%
#6: *cough*k.rva*cough*
2023. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
77%
Hihetetlen, hogy nem tudjátok megúnni :D
2023. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
71%
Fizetés? Saját céged legyen.
2023. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!