Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőkben mekkora nettó fizetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkben mekkora nettó fizetés meghallása esetén éled fel a pénz éhség?

Figyelt kérdés
2023. aug. 10. 19:16
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
31%

20

Több pénzből akkor is sokkal jobban meg lehet élni. Beszarás, hogy ezt magyarázni kell.


És igen, amikor valaki nettó 600-at keres, nem kell megnézegesse minden vásárlásnál, hogy melyik a legolcsóbb wc papír. Nyilván vannak idióták, akik akármennyit képesek elverni, de alapvetően igaz, hogy minél többet keresel, annál magagasabb az életszínvonalad.

2023. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
58%
Hogy lehet magas életszínvonal, ha egy hét alatt eltapsolom a fizum, és utána 3 hétig üres kenyeret eszek?
2023. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
58%

21-es, ez nem igaz. Hasonló mentalitású vagyok, mint annak a válaszolónak a párja, akivel válaszolgattatok egymásnak.

Nekem az elmúlt 2 évben kis túlzással megduplázódott a fizetésem, a havi költségkeretemet viszont csak kb 17-18%-kal emeltem meg a 2 évvel ezelőtti összeghez képest. Még mindig kijönnék a 2 évvel ezelőtti fizumból, igaz csak pár ezer forintot tudnék félretenni belőle havonta.

Mégis jut belőle normális ruhákra - mert csak akkor veszek újat, ha egy régi már elkopott. Csak azért, mert úton-útfélen meglátok egyet ami tetszik, az nálam nem játszik. Így nem kell néznem az árát, mert évi 2-3 darab póló akkor is belefér, ha darabja 15e Ft, mert ezek 2-3 évig lesznek használatban.

Ételből sem sajnálom magamtól a jó minőséget, és persze nem rendelgetek, hanem főzök magamnak. Városon belül biciklivel járok, ezért az autóm is csak közép- vagy hosszútávokon használom, nem kell benne a városi használat miatt 5-7ezrenként olajat cserélni, és egy tank benzin simán elég egy hónapig.


Ami a legfontosabb, hogy odafigyelek arra, hogy a határt amit magamnak szabtam ne lépjem túl. Így a fizetésem majdnem fele megy megtakarításba, amikből a hosszútávú céljaimat, illetve a hobbijaimat/hirtelen fellépő nagyobb költségeket (pl új háztartási gép, nyaralás) tudom finanszírozni.


Szerintem ez összességében akkor is sokkal magasabb életszínvonalat eredményez, mintha minden 10-én nulla forinttal várná a bankszámlám a fizetést. Pedig nem költök el sokkal többet, mint amit a másik válaszoló mondott.

2023. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
61%

Nem nevezném pénzéhségnek, ugyanis máséra nem fájt még a fogam, de értem mire gondolsz szerintem. Én randiztam egy férfival, nem tudtam a fizetését, de a pozíciójából sejtettem, hogy jól keres. Hasonló szegmensben dolgozott, mint én, LinkedInje alapján volt releváns munkatapasztalata, dolgozott külföldön (alapból ott ismerkedtünk meg, nem magyar), minőségi ruhákban járt, illetve mikor elmentünk enni látszott, hogy nem számít neki mennyiért és hol eszünk.

De akkor gondoltam először, hogy "na, ez egy ambíciózus férfi", amikor megkérdeztem, hogy telt a napja és azt mondta, befektetési opciókat nézett majdnem egész nap. Nem lett belőle hosszú kapcsolat egyébként, de én is befektetésben gondolkodtam épp, úgyhogy legalább tippeket kaptam tőle. :D

Sosem kérdeztük meg egymás fizetését, de szerintem mindketten tudtuk egymásról, hogy milyen sávban keres a másik és szerintem azonos is volt kb nekünk.

2023. aug. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
12%

19


AZ aranyásás nem ez a kazegória.

2023. aug. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
33%

#21:


Aki okosan bánik a pénzzel, az jobban él belőle. De az kevesebb pénzből is jól gazdálkodik. De rengeteg ember van, aki a világ összes pénzét kereshetné, akkor is kifolyna a kezéből, mert a kulcs a pénzügyi kultúra. Nézd meg példának a svájci frankos hitelekkel is, mi történt. Nem egy jómódú ember, még híres színész is belebukott, nemcsak az ózdi gyártósor dolgozói…


De amúgy nem értem, mi a problémád. Mindig az a bajotok, hogy a nők pénzéhesek. Mikor pedig leírom az igazat, hogy a jó pénzügyi kultúrával rendelkező férfiak a vonzóak (akik kevesebből is tudnak gazdálkodni), akkor pedig hőbörögtök. xD


Mondjuk igaz, nektek meg az ilyen kérdés feltevőinek is kb annyi a pénzügyi kultúrája, mint a Való Világ szereplőinek, ha azt gondoljátok, hogy egy jó autóval vagy karórával ( :DDDD ) megvehetitek a rajongásunkat. Holott egy figyelmes, kedves férfitől egy Milka csokinak is nagyon örülök.

2023. aug. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
Elég a havi 1-3 millió. De ha ronda és dagadt is a férfi; úgy milliárdok kellenek.
2023. aug. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom minek qrvázott itt valaki, csak azért, mert nagyobb eséllyel találkozom valakivel, ha jobb az anyagi helyzete, mintha földönfutó lenne?:D Ez a normális, ha valaki valamiben jobb, az nagyobb esélyt kap. Elhiheted, hogy a jóképűbb, de rosszul fogalmazóval is nagyobb eséllyel találkozok, hátha csak diszes és élőben fel tud mutatni vonzó személyiséget, meg a rondább, de fantasztikusan szimpi szöveget íróval is, hátha csak a képek rosszak és élőben tetszeni fog. Aki valamiben messze kiemelkedik , az kap egy kis plusz esélyt, hátha élőben fel tud mutatni valamit, vagy ha élőben ismertem meg, akkor második alkalmat, hátha elsőre csak izgult, szerintem ez így korrekt, aki nem jó semmilyen téren és még csak nem is bírom, azzal nem erőltetem meg magam. Arra nem elég a plusz esélyük, hogy az akármilyen nemszimpi emberrel járjak is, de arra igen, hogy rászánjak 2 órát valami programon.


Vagy azért vagyok k. mert le mertem írni, hogy néha 1000ft/dl felett is ihasson az ember egy deci bort meg elvigyék moziba? mekkora aranyásó vagyok:D Tényleg, az a normális, ha megvárod, hogy elkopjon a ruhád, mielőtt újat veszel, de akkor menjen tönkre a géped is, ne csak túl lassú legyen ám, meg a telefont is addig használd, amíg még működik:D


Az én ruháim amúgy nem kopnak el, mert sok van. Megveszem akciósan, hordom amíg kedvem lelem benne és ugyanannyiért eladom, amennyiért vettem. Nekem is vannak többéves darabjaim, de ugyanúgy behozzák az árukat. Sosem vennék 15ezerért pólót, leárazáskor mk-ck is harmadennyi, felette meg nem kell, luxusmárkából csak egy brossom van és egy övem, ettől minden drágának látszik.

2023. aug. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
26%

28, az "elkopik a ruhám" nem azt jelenti, hogy mosogatórongy állapotban cserélem :D Szerintem ezt te is sejted, csak jól esett kiforgatni a szavaimat.


Mellesleg igen, attól, hogy kicsit lassabb a telefonom/tabletem, attól még nem cserélem, általában az akksi üzemidejének nagymértékű csökkenése az, ami a vásárlásra ösztönöz. Az nem tud meghatni, hogy kicsit többet homokórázik pl a Spotify vagy a Budapest Go. 3-5 évig használok egyet, és amikor újat veszek akkor sem az aktuális zászlóshajó modellek közül válogatok, hanem a középkategóriából. Mert egyszerűen nem használom ki a csúcsgépeket. Nekem nem fontos, hogy kiemelkedően jó képeket csináljon, mert nem fényképezek a telefonommal, max jegyzetelésre, QR kód beolvasásra használom a kamerát. Játszani sem játszom rajta, szóval azért sem kell erőgépnek lennie, hogy a legújabb játékok akadás nélkül fussanak. Navigáció, chatprogramok, ebook olvasó meg kiválóan elketyeg középkategórián is.

2023. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
33%

29, de pont úgy értettem, hogy már kinyúlt, szakadt, fut rajta egy szál, foltos, megsárgult--elhasznált. Ez nem fordul elő évek alatt se akkor, ha csak hetente, vagy kevesebbet hordod ugyanazt a ruhát(mert sok másik van).


Nekem is van aktuális kedvencem, amit többet hordok és az gyorsabban tönkremegy(ilyenekből kettőt szoktam venni), de nem ez a jellemző, 7-10 éves ruháim is vannak tök jó állapotban, ha kimegy a divatból eladom.


Jesszus biztos nem várnék egy csomót, nem is láttam még homokórát szerintem, csak tinikoromban. 3-5 évente veszek egy használt, de újabb iphonet, eddig mindig alaplaphibával mentek tönkre, nem tudni, miért. eladtam alkatrésznek és bejött az ára harmada, minden másban jók. Én filmet nézek, a gyerek logikai játékai vannak rajta, nekem pár tanulós app és kréta, illetve kell a gps meg mindig a net, illetve a jó képek gyerek miatt, meg a hatalmas tárhely. Sosem akadt. Már egy éve iphone 11 prom van(használt), teljesen jó, pedig előttem is használták pár évig.

2023. aug. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!