Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora fizetés és milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora fizetés és milyen végzettség kell a férfi részéről, hogy társkeresés során ő is támaszthasson elvárásokat?

Figyelt kérdés
Pl. ha nettó félmilla megvan plusz diploma, saját autó, akkor már elvárhatja, hogy a nő se legyen lenőtt hajú, túlsúlyos láncdohányos? Vagy ilyen "extra" igényeket csak a nagydumás, kigyúrt csávók támaszthatnak?
2023. aug. 23. 14:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
5%

Nehéz ezt így számszerűsíteni, mert attól is függ az országon belül hol? Budapesten sokkal nagyobbak az elvárások. Az sem mind1 az adott térségben ahol laksz milyen a nemek aránya meg stb.

Értem én, hogy mit kérdezel, hogy mennyi az a minimális szint amit hozni kell hogy ne csak 40-es dagadt vén tyúk jusson, hanem neked is lehessenek elvárásaid, de mondom. Ez nagyon sok mindentől függ. Ha esetleg pontosítanád a kérdésedet, több érdemi segítséget tudnék nyújtani a kérdés megválaszolásával.

2023. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van, egy szabolcsi faluban valószínűleg már el is ájulnának a helyi jócsajok egy félmillás fizus, diplomás pasastól, aki nem is túlsúlyos, Pesten meg belépő szint.


Egy nem túl felkapott, külső kerületről van szó Pesten. kor 30 év körül, testalkat normál, nem az izompólós alfachad, de nem is elhízott.

2023. aug. 23. 14:35
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Hihetetlen, hogy minden harmadik kérdés anyagi alapú társkeresésről szól, elképesztően buta kérdésekkel... ezeket mindig ugyanaz írja, vagy tényleg ennyi hmm... fura ember van?
2023. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ugyanaz.ma annyira ráér hogy félóránként irja ki ugyanazt
2023. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

A lenőtt haj,dohányzás és túlsúly alapból kizáró ok tud lenni,

legalábbis normális embernél...Fizutól teljesen függetlenül.

Elvárások nem itt kezdődnek a másik fél felé.

2023. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5 Ez így igaz (vagyis igaz lenne). De már megkaptam, hogy felszínes vagyok, ha nézem a súlyt meg a frizurát...
2023. aug. 23. 14:37
 7/20 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező, home officeban nem tudsz dolgozni? Mert ha Pesten élsz, akkor ez ott tényleg csak a beugró a csajoknál. De vannak helyek ahol már király lehetnél.
2023. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%

Mondd meg hogy ezt nem úgy hívják hogy felszinesség,hanem hogy

igényesség.

2023. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit off, de miért kell itt mindig 40-es dagadt vén tyúkozni? Egy 40 éves nő vén tyúk? Minden 40-es nő dagadt? Nem a te korosztályod, nem ott keresgélsz, értjük. Gondololod, hogy te sose leszel 40? Ne adj' isten 50? Hát ez a baj, ezt nem érted, gusztustalanul tudsz megnyilvánulni és hidd el, ezt érzik a nők. Tök mindegy, hány évesek. Aztán csodálkozol, hogy nem KAPSZ nőt.
2023. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem milliós fizunàl kezdődik amivel a mai elvárásoknak meg lehet felelni. Értem ez alatt: teljesen független élet egyedül, kocsi,lakàs, igényes ruhatár, igényes külső megjelenés. Ez mind idő, pénz, és energia befektetés.
2023. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!