Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Élőben? Hol? Hol kezdhetném?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben? Hol? Hol kezdhetném?

Figyelt kérdés
Hol érdemes ismerkedni? Átlagos kinézetű vagyok. Interneten? Élőben? Hol? Hol kezdhetném? A környéken nincs sok szórakozóhely.

2023. aug. 22. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

élőben is elküldhetnek a fenébe, vagy észre sem vesznek, vagy a szokásos bocsi de van barátom/barátnőm...


társkeresőkön meg szavak nélkül kerülsz a süllyesztőbe.


Szóval mindenhol kb. ugyanannyi az esély.


Van 1-2 alkat 1-2 olyan ember akit ismerek, akiről borzasztó képek készülnek bárhogy is fényképezik , és élőben pedig egész jól néz ki. Ergo 1 próbát megér.

2023. aug. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ne erőltesd a témát, de legyél nyitott, barátságos, érdekes személyiség és járj el közösségi programokra (Facebook a barátod) és idővel találsz vkit! Én szurkolok neked!
2023. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy elküldhetnek élőben. Szerintem élőben sokkal jobb, mintha nem ír vissza vagy húzza az időt. Ha elküldenek 19-szer, de 1-szer sikerem van, már megérte.


Olvastam, hogy szimplán utcán nem érdemes ismerkedni, mert túl furcsa. Ez nem tudom mennyire igaz.


Kérem szépen a hölgyeket is, segítenének hol érdemes ismerkedni?


Interneten hol?

2023. aug. 22. 10:34
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Aki tud ismerkedni, annak mindegy a helyszin. Aki nem, az meg a tuti helyen sem fog. Nalad sem a megfelelo helyszin hianyzik, hanem a megfelelo viselkedes az ismerkedeshez.
2023. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a feleségemet nyelvtanfolyamon ismertem meg.

F/39

2023. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Senior Séf ***** válasza:
Nekem mindig az áruházi pénztárak voltak a kedvenc vadászterületeim. Sorban állás közben remekül lehet beszélgetni, és a csaj kosarának tartalma sok támpontot ad a státuszáról.
2023. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Persze manapság sikítófrászt kapna bárki, ha ott próbálnák leszólítani.
2023. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Áruházi pénztárak 2023-ban🤦‍♂️
2023. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Társkereső, közösségi média, szórakozóhely, egyetem stb. Az utcán csak úgy ne menj oda senkihez, mivel tapasztalatból mondom nem igazán örülnek ennek a lányok.
2023. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az attól függ.

Ha megvan a megfelelő szemkontaktus akkor bárhol, mert az azt jelenti, hogy felkeltetted a figyelmét, tetszel neki.

Egyik ismerősöm temetésen jött össze a későbbi párjával.

De hallottam már, hogy két autó balesetezett, összekoccantak, és kapcsolat lett belőle.


Úgyhogy bárhol, ha kölcsönös a szimpátia.

2023. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!