Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online ismerkedés során,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismerkedés során, főleg az elején, mik azok a témák kedves hölgyek, amik vörös vonalnak számítanak nektek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy az mennyire kiábrándító nálatok, ha egy pasi pár nap múlva már felhozza a szexet, mint témát? Mert én azt vettem észre, hogy eleinte teljesen normális mederben folyik egy beszélgetés az adott lánnyal, de aztán ott ronthatom el a dolgot, hogy nem hozom fel nagyon hamar ezt a témát? Ha tenne rá célzásokat, akkor hamarabb belefolynék a témába, csak amúgy meg ez teljesen visszásan is elsülhet, ha neki ez unszimpatikus.

2023. szept. 14. 13:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10-es a konstans rohogo szmajli minden mondat utan
2023. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a találkozás előtt, ill. 2-3. randi előtt felhozott kétértelmű, pajzán meg szexre utaló dolgok azok, amik "azonnali kuka" kategóriák... de lehet, hogy te más más típusú lányoknál próbálkozol. Ami nálam ezenkívül azonnali kuka:

- homofób, rassiszta megjegyzések

- ha nagyon lassan, több nap múlva válaszolgat

- nekem kell standupolni, mert magától nem hoz fel semmi témát és egyszavas válaszokat ad, unalmas

- borzalmas helyesírás

- olyan dolgokra kapacitál, amikről már leírtam, hogy nekem nem szimpatikus / nem fér bele (mondjuk megmondom, hogy első randira csak nyilvános helyre mennék, tömegközlekedési csomóponthoz közel, erre "de nnnnaaaaa, mennyivel érdekesebb lenne az erdőbe bemenni")

2023. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

7

Konkrétan nem szokták írni, csak abban még nincsen semmi se szerintem, ha nem egyből már a szex-et hozom fel témaként. Nem vagyok álszent, mert én is szeretek ezzel kapcsolatban beszélni, de ahogy látom az eddigi válaszokból, ti se nagyon szeretitek azt, ha valaki már egyből ezzel nyit, vagy hogyha nem tud más témát felhozni ezen kívül.

2023. szept. 16. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!