Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a Puncson, azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a Puncson, azok a "Sugar Daddy-k" akik akár 1 millió forintot is adnak havonta állítólag?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnek!
2023. szept. 13. 20:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%

8

Miért? Miért zavar ez téged? Annyira aggodsz az erkölcsei miatt? Vagy az zavar, hogy ujabb nő esett ki a társkeresés piacárol?

2023. szept. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%

Akárhogy tekintesz magadra, attól még rád egy beszélő szerszámként tekintenek a férfiak :D


Értem én, hogy ügyesen beszélgetsz és szopsz, de nem fognak feleségül elvenni, és családot alapítani sem veled alapítanak majd ezek a férfiak.


Cserébe egy életre megsebzed a lelkedet azzal, hogy kiárusítod magadat. Elviselhetetlen hárpia leszel, mert baromi nehéz lesz majd elfogadni, hogy egy 120 nm-es házban kell élned és évi egyszer tudtok csak időt szakítani egy belföldi nyaralásra azzal a férfival, aki a férjed lesz, mert ez a férfi szükségszerűen nem a felső 1%-ból fog kikerülni.


Hiszen miért venne el feleségül, ami jogilag is egy nagyon komoly dolog és kockázat az ő számára, ha megvehet az interneten keresztül is, ami egyszerűbb és részéről kötelezettségmentes?


Te és a hozzád hasonlók magatokat szívatjátok meg ezzel, eufemizáljátok a tevékenységeteket, de sajnos 99%, hogy rosszul jöttök majd ki ebből, és évek terápiája lesz szükséges a mentális állapototok helyreállításához.

2023. szept. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%

* miért venne el feleségül egy felső 1%-ba tartozó férfi


Ez kimaradt.

2023. szept. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%
Tulkomplikalod. Az eletem ezen resze csupan penszerzes. En legalabbis így tekintek ra, ez az en utam az anyagi fuggetlenseg fele. Csalad, gyerekek egyelore nem fernek bele, majd par ev mulva. Az meg hogy ki miert valaszt engem az az o dolga, az hogy otthon varja az asszony es ket gyerek de velem eltolt egy hetveget az se az en bajom. En egy szolgaltatast nyujtok, aminek ara van.
2023. szept. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk ezen sok prosti felröhögne, hogy 600 ezret kaptál, több, mint másfél hétre és őket fillérezed le. Ennél kicsit többet keresnek és nem fárassza őket egy vénember folyamatosan.
2023. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
40%

"Az eletem ezen resze csupan penszerzes."


Sajnos ez több soron bebizonyosodott már, hogy nem igaz.


Ahogyan egy pszichológus is látszólag csak dumálgat emberekkel a bajaikról és megmondja nekik a tutit, a valóság mindeközben az, hogy ha nem járna saját maga is terápiába, akkor fél év alatt akasztaná fel magát a sok lelki teher miatt.


Másrészt gondolj bele, ha valóban jóravaló, önbizalommal teli, egészséges férfit szeretnél a jövőben magad mellé, akkor egy ilyen férfinél az, hogy te ebből szereztél pénzt teljességgel kizáró ok. Hiszen joggal feltételezi majd, hogy a kötődési mintáid tönkrementek, és képtelenség, hogy jó társai legyetek egymásnak.

Persze hazudni lehet valamit, hogy hogyan lett házad, csak akkor meg ott van, hogy ez az egész további közös életetek felett lebeg Damoklész kardjaként. Nem kellemes érzés, hogy elég egy teljesen banális véletlen, egy munkatársa egy céges partin megmutat egy képet, hogy "nézdmár a nagybátyám 5 éve ilyen nőt vett magának egy hétre", és te nézel vissza a képről.

Vagy egy munkavacsorán lemerül a telója, elkéri a tárgyalópartnerétől az övét, hogy felhívjon téged, és amikor beírja a számodat, akkor a hívás gomb megnyomása után ott lesz a neved.


Szóval érted...most menő dolog ezzel sokat keresni, de ezekbe a hosszútávú következményekbe is érdemes belegondolni.



Saját magad, és a leendő partnered érdekében is. Szurkolok, hogy ki tudj lépni ebből!

2023. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 NTBS ***** válasza:
Szerintem keresgélni kell!
2023. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
35%
Talán a 10/10-es lányokat keresgélik.
2023. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!