Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen borzalmasan nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen borzalmasan nehéz a mai világban a férfiaknak a társkeresés?

Figyelt kérdés

A nőknek baromi egyszerű, fél percenként kezdeményez nálunk egy férfi neten. Azok között ugyan vannak selejtek, de vannak kifejezetten jóképű mérnök, orvos pasik is, akik fiatalok is. Ha meg élő kalandra vágynak, ott is azonnal megkapják amit akarnak ha elmennek egy szórakozóhelyre. Nem kell (ott sem) csinálniuk semmit, csak válogatni.

Egy férfinak meg ha 10/6-7 alatti külsőre, akkor szinte lehetetlen párkapcsolatot összehoznia a mai világban. Miért?


2023. szept. 13. 11:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
18%

Annak könnyű, akire helyes és ragadnak rá a nők.

Mindenki másnak nehéz.

Nem iskolázottság függő.

2023. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%

10.

Kollégám hasonló mint a példád. Sportos. 26...vagy 7...mindegy.

600-at kap +-okkal. Na abból - 100 az anyjának megy, vidékre. 200+ az albi rezsivel. Meg valami 100+ a kocsihitel, és nem is új gép. Ott áll 200-al. Ebből kajál, kocsit fenntart, öltözik, veszi a dolgokat...WC papír-tól elkezdve.

Mennyi marad neki, csak egy péntek esti vacsi + mozi + TAXI kombóra egy csajjal?

2023. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
49%
9. Te ennyire nem vagy tisztában a társkereső piaccal, vagy buborékban élsz? Ha valaki konzervatív, felkészült, értékkövető, figyelmes, odaadó, céltudatos stb. az én vagyok. Aztán tudod mi van? Odáig el sem jutsz hogy figyelembe vennének, mert egy kalap alá vesznek a nyomi, azonnal dugni akarok pasikkal.
2023. szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 VincentLaw ***** válasza:
65%

#10


Jómagam sportos vagyok (rendszeresen futni járok). Diplomám is van, az általad feltüntetett összeg felett keresek, de nekem is nehéz az ismerkedés. Igazából már nem tudom, hogy mit kéne még tennem, hogy ez változzon.

2023. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
36%

14.


Kevés az infó!


- Arc?

- Öltözködés?

- Duma?

- Jársz emberek közé?

- ...

2023. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
44%

Oké, én meg nem voltam sosem nagydarab, nem voltam az a férfias megjelenés, igaz 180 felett voltam. Hogy a csába volt akkor az, hogy mindig volt csajom, ráadásul az átlagnál sokkal jobbak, ki lehet jelenteni hogy szépek és csinosak voltak? Lehetőségek? Oda menni hozzájuk b+! Nem bolt net, mobil, appok, fesztiválok. Ott nem volt sok hibázási lehetőség, vagyis ha hibáztál, improvizálnod kellett. Nem műanyag hapsikák voltak szar dumával, meg a félig lehúzott redőny mogul a sarokból pötyögni 50 nőnek ugyanazt.


Hol marad a kreativitás? Döglötök otthon mint egy macska, aztán reménykedtek abba hogy majd visszaír egy nő, mert szerelmes lesz a fotótokba!


Gondolkodni sem tudtok! Hol vannak a nők? Na hol? Én mondjam meg? Hát nem fogom! 40+ vagyok, de még mindig házas létemre bármikor tudnék ismerkedni, és nem sírnék hogy akkora balfsz vagyok hogy nem vesznek észre a nők!


Mit vegyenek rajtad észre? Te döntöd el! Te határozod meg milyen irányba akarsz menni? Ha nő lennék nekem sem kellenének az ilyen szó szerint szerencsétlen pasikák. Rátok aztán lehetne alapozni az életbe... :D

2023. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
10%
Gratulálok, jól megveregetheted a válladat, most aztán megmondtad mindenkinek!
2023. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
12, csak kerdeskent, mi a francnak kuld valaki 100000-et az anyjanak videkre? Nehogy mar egy felnott embernek penzt kuldjon megelhetesre egy masik felnott ember. Persze van olyan eset, hogy valaki megszorul, de az ideigelenes lehet. Egy felnott embernek el kell tudnia latni magat.
2023. szept. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
16-os, ferfikent en is azt latom, hogy ezek a szerencsetlenek nem kepesek megkulonboztetni a ferfias kinezetet a ferfias viselkedestol. Az utobbi a fontosabb, de mindig az elso miatt sirnak, pedig a masikban kene kategoriakat ugraniuk.
2023. szept. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 VincentLaw ***** válasza:

#16 (gondolom a #10-es komment is tőled van)

Volt a válaszomban némi irónia is, ez tény, mivel felsoroltál 3 dolgot, amit megugrok, aztán a siker mégsem érkezik. Jó is lenne, ha csak ennek a 3-nak kellene megfelelni. De a #10-es válaszod igazából már borul is a #15 válaszoló kommentje miatt, hogy ez így kevés.


De hogy a #15-nek is válaszoljak

-Arc? Passz

-Öltözködés? Sportos, laza szerintem (semmiképpen nem öltönyös, farmeres/inges, az nem a stílusom)

-Duma? Szerintem nincs vele gond, minden témában tudok beszélgetni, mert szinte mindenről van véleményem

-Járok-e emberek közé? Szoktam igen. Elmenni sörözni, beszélgetni haverokkal, meg hasonlók, ha a kérdés erre irányul.

De mondok olyat, amit én, mint probléma élek meg, az pedig a 168cm magasságom. Na ezt nem mondanám, hogy ez előnynek számítana.

2023. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!