Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy elvárás egy nőtől a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás egy nőtől a mai világban, hogy legyen fiatal, szép arcú, normál vagy vékony testalkatú, okos és diplomás, mindemellett ne legyenek túlzott elvárásai?

Figyelt kérdés
2023. szept. 4. 22:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén fiatal, magas, sokak által jóképűnek mondott, vékony/sportos vagyok és tudok magamhoz hasonló nőket szerezni.
2023. szept. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
11. Gondolom, ha Woody Allen-nek születtél volna, nem ez lenne a véleményed!
2023. szept. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
11, de a kérdező nem hozza, amit elvár.
2023. szept. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
45%

Ha te is ilyen vagy férfiben! Plusz azért enged meg a nőnek hogy elvarhassa hogy legyél stabil anyagilag. Saját lakás , autó és keress havi 1 misit.


Így korrekt

2023. szept. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
12. Igen, ha rondának születtem volna, akkor nem tudnék szép nőket szerezni. Ha ezt akartad mondani a válaszoddal. Ezt én is tudom. Valamilyen szinten el kell fogadnunk amilyennek születtünk, nincs mindenre behatásunk. Tudom egy jóképű ember előbb elfogadja, hogy jóképű, mint egy csúnya azt, hogy csúnya. Ez van.
2023. szept. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze, semmi gond. Én olyan férfit keresek, aki fiatal, jóképű, normál, vagy izmos testalkatú, okos, diplomás, és ne várjon el tőlem semmit.
2023. szept. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Bármit elvárhatsz tőlem, csak azt ne, hogy összejöjjek veled.
2023. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha fullos nőt akarsz, akkor fullos férfinak kell lenni! Ha ez nem megy, az nem a nők hibája.
2023. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kurwa nagy elvárás, hogy miközben igények vannak rendesen, a másiknak ne legyenek...
2023. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Én a felsoroltak közül az összeset hozom, de nem hiszem, hogy ki vagy vele segítve, mert nem jönnék össze veled.


Nem az a baj, hogy elvárásaid vannak, hanem az, hogy senkit nem érdekel.

2023. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!