Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy létezik az, hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezik az, hogy szinte minden átlagos kinézetű, tucat diplomás csaj (nekem ezek a diplomás ápoló, tanaránő, gazdaságis, jogis csajok, stb, akikkel Dunát lehet rekeszteni, nem egy IT, gépészmérnöki egyik sem) multimillios pasit fog ki?

Figyelt kérdés
De mind, akiket ismerek. Nyilván most majd nekem esnek, hogy de ők csak olyanokat ismernek, akik tucatpasikkal jöttek össze, nem gazdagokkal. Aztán én meg keresek 20 tucatdiplomás, átlag kinézetű huszonéves csajt és abból 17-nek tele a facebook egy éven 3-4 luxuskirándulással Usába, Braíliába, Thaiföldre, Egyiptomba, stb, meg ott a nagy lakás, az új autó. Nem gondolom, hogy ezek a tucatdiplomás nők az átlag 3-400 ezer nettócskájukkal rakták ezt össze (meg nem hiszem, hogy mindnek a faterja multimilliomos lenne), hanem sokkal inkább a 30-as, 40-es pasijuk. Nekem van nettó 550 ezret (nem sok, de nem is átlag 3-400 nettó) kereső ismerősöm, akinek 200 elmegy az albérletre és a többi, max 50 et rak félre havonta, és nem tudja a rendőrtiszt csaját Seychelles szigetekre vinni. Ezért fura nekem ez a rengeteg nagy lakásos, jó autós, luxusutazgatós kép majd a tucatdiplomás, huszonéves nők 70 vagy 80%-nak a facebookján.
2023. aug. 20. 16:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Ne sírj.
2023. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Mert a legjobbat akarják maguknak.

Engem speciel nem zavar ez, nekem amúgy is csak olyan csaj kellene aki elfogadna ha árufeltöltő lennék.

Lényegében ezek a gazdag palik szívességet tesznek nekem.

2023. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
És ne facebookozz.
2023. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Irigy vagy. Dolgozz magadon, vagy előbb-utóbb felemészt.
2023. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Biztos van vmi, amiben nem átlagosak. Nem minden a kinézet.
2023. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Mi hogy létezik?? Hogy azok mutogatják a kirakatéletüket, akiknek van mit kirakni??? 17 ismerősödnek van? Oké. Meg van a 2 millió nő, akiknek nincs ilyen élete ergo nem mutogatják, te meg nem vagy képes felmérni az arányokat!
2023. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Engem sem zavar, bőven elmúltam 30 és kinőttem ebből, csak gondoltam megkérdem, mert roppantul fura.
2023. aug. 20. 16:40
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Az is multimilliomos ám akinek "csak" 2 van.
2023. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Ne legyél irigy! Vannak anyagias nők és van párjuk.


Neked marad a recska vagy a kövér nők.

2023. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

"akikkel Dunát lehet rekeszteni"


Óh mondd!, melyik dimenzióban van annyi milliárdos, hogy dunányi nőnek jut? Csak mert akkor oda teleportálódom valahogy.


Magadnak mondasz ellent, hülye gyerek.

2023. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!