Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy létezik az, hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezik az, hogy szinte minden átlagos kinézetű, tucat diplomás csaj (nekem ezek a diplomás ápoló, tanaránő, gazdaságis, jogis csajok, stb, akikkel Dunát lehet rekeszteni, nem egy IT, gépészmérnöki egyik sem) multimillios pasit fog ki?

Figyelt kérdés
De mind, akiket ismerek. Nyilván most majd nekem esnek, hogy de ők csak olyanokat ismernek, akik tucatpasikkal jöttek össze, nem gazdagokkal. Aztán én meg keresek 20 tucatdiplomás, átlag kinézetű huszonéves csajt és abból 17-nek tele a facebook egy éven 3-4 luxuskirándulással Usába, Braíliába, Thaiföldre, Egyiptomba, stb, meg ott a nagy lakás, az új autó. Nem gondolom, hogy ezek a tucatdiplomás nők az átlag 3-400 ezer nettócskájukkal rakták ezt össze (meg nem hiszem, hogy mindnek a faterja multimilliomos lenne), hanem sokkal inkább a 30-as, 40-es pasijuk. Nekem van nettó 550 ezret (nem sok, de nem is átlag 3-400 nettó) kereső ismerősöm, akinek 200 elmegy az albérletre és a többi, max 50 et rak félre havonta, és nem tudja a rendőrtiszt csaját Seychelles szigetekre vinni. Ezért fura nekem ez a rengeteg nagy lakásos, jó autós, luxusutazgatós kép majd a tucatdiplomás, huszonéves nők 70 vagy 80%-nak a facebookján.
2023. aug. 20. 16:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10. Valamit félreértettél, nem azt mondtam, hogy ennyi milliárdos van, hanem átlag diplomás nőből, akiknek nagy része (akik az ismerőseim) full gazdag pasikkal van együtt, egy másik részük meg külföldi pasikkal (nem hiszem, hogy azok is templom egerei lennének). De attól még lehet, hogy a többinek átlag pasija van, átlag fizetéssel, de nekem full csupa olyan ismerős nők vannak a faceen, több száz, akik nagyon tehetős pasikkal vannak együtt.
2023. aug. 20. 17:58
 12/18 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Hol van ez a dunányi milliárdos és nekem vajon azért nem jutott egy sem, mert se jogász se gazdaságis nem vagyok, vagy azért mert még gépészmérnök se? :(
2023. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%

12

Lehet hogy ocsmány a kinézeted

2023. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Végigpörgettem az ismerőseim körében az általad körülírt kategóriában lévő nőket. Közülük 0, azaz nulla rendelkezik gazdag párral, helyette átlagos pasijuk, vagy akár férjük van. Egy jutott eszembe, akire igaz a leírásod, de ő már harmincas, neki egy erősen kormányközeli pasija van (borzalmasan ronda), na ő luxuséletet él, de milyen áron...
2023. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem húgom ilyen gazdaságis lány.


Volt csóró pasival is, aki dzénné alázta és lehúzta a kisebbségi komplexusa miatt, meg a tróger műveletlen volta miatt.


Aztán elege lett otthagyta.


Most összejött egy fiatalabb de életképes dráccal aki vállalkozó, 30 éves korára már százmilliói vannak.


És nem alázza stb.

2023. okt. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Jól kell férjhez menni 😃

Egyébként meg van hitel, másodállás.

Tucat csaj is tud remekül kinézni, ha költ magára. És vkinek az jön be.

2023. okt. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15 vagyok. Azt hozzátenném, hogy a pénzesség sose volt nála szempont. Egyszerűen így alakult. Hasonló a hasonlót vonzza. Mivel ő sem egy elveszett szerencsétlen csaj, nyilván.
2023. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az azért világos, hogy majdnem kétmillió diplomás nő van Magyarországon, ugye? Hánynak van ezek közül multimilliomos, villából járok a luxusnyaralásokra típusú csávója? Amikor lehet mondjuk 10-20, max. 30 ezer ilyen kaliberű ember Magyarországon. A kérdés itt legfeljebb az lehet, hogy neked miért ilyen libákkal van tele a Face-ed.
2023. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!