Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen hatással van a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással van a társkeresésre a női egyenjogúság, emancipáció?

Figyelt kérdés
Megnehezítette esetleg vagy megkönnyítette a társkeresést a férfiak és a nők körében
2023. szept. 2. 10:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, akkor válaszolj a kérdésre. Ha az EGYENJOGÚSÁG és a nőiesség nem fér össze a te álláspontod szerint, akkor mégis mire utaltál? Fejtsd ki.
2023. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Megnehezítette. És ezt nem csak úgy értem, hogy korábban a nők belekényszerültek a házzaságba a sikeres férfival, aki nem is tetszik nekik.


Én úgy értem, hogy azzal, hogy a nők rá voltak kényszerülve arra, hogy sikeres társadalmilag értékes férfiakk legyenek, egy olyan rendszer alakult ki, ahol a nők valódi szexuális vágyat is éreztek egy társadalmilag értékes és sikeres férfi iránt.


Elég csak megnézni Openheimer életét.. vagy a filmet. Openheimer eredetileg sikertelen volt a csajozásban, aztán amikor kiderült, hogy tehetséges fizikus, lett elcsalt felesége meg mellé leszbikus szeretője is.


Ma Openheimer egy incel lenne, aki nem a 21. századi energiaellátáson dolgozna, hanem a discord incel szerveren vitatná meg a looksmaxxing témát.

2023. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%

Oké, azt én is elismerem, hogy a rossz körülmények közül elvált szülőktől jövő lakótelepen az utcán tanuló..


..8adikosként iskolakerülő drogokkal menősködő egyszerű melós "rapper" akkor se volt sikeres az emancipaci előtt. De ez nem is baj annyira szerintem

2023. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

A nok is rabasztak, mert csak 18-30-ig lejt nekik a palya, utana agyesz-bugyesz.



39F incel

2023. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
95%

14

Mondja ezt az, akinek soha életében nem jött össze semmi. Vicceske

2023. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!