Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek későn lett párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek későn lett párkapcsolata, az milyen problémákkal találta szemben magát?

Figyelt kérdés
Azért valljuk be, a mai világban 20 fölött szűznek lenni, parkapcsolat hiányával késő. De már a középiskolai évek alatt is a legtöbb embernek lesz párkapcsolata. De akinek nem lett, csak később (19-20 fölött), az milyen volt?
2023. szept. 2. 08:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%

Amúgy azt ki hiszi el, hogy ha nem vagy már szűz vagy volt 1-2 kapcsolatod 14-19 éves korod között, akkor az előnyt jelent majd egy komolyabb kapcsolatban? Ha szűz vagy az max akkor hátrány amikor még nincs kapcsolatod, ha már van akkor sem 100%, hogy nagy hátrányban vagy MERT minden ember különböző és ezáltal minden párkapcsolat szintén különbözik.


Nekem az a véleményem, hogy ha már van egy párkapcsolatod, ott nem a számok fognak dönteni arról, hogy problémákba fogsz-e ütközni vagy sem. Sokan még az x-edik párkapcsolatuknál sem beszélik meg a másikkal, hogy mi fér bele nekik ebbe a kapcsolatba és mi nem, hanem vagy menet közben okoz ez majd konfliktust vagy egyszerűen elnéznek mindent a másiknak, annak ellenére, hogy ez őket az adott dolog zavarja. Amennyiben a másik átlépi a határaidat egyből szakítani kellene, tök mindegy, hogy ez volt-e az első kapcsolatod vagy sem.


A szexnél általában azért okoz gondot a tapasztalatlanság, mert a másik félnek magasak az elvárásai a partnerével szemben, most nehogy azt próbálja valaki bemagyarázni nekem, hogy ha már volt legalább 10 egyéjszakás kapcsolatod, akkor 100% hogy gond nélkül kitudod majd elégíteni a párodat. Nem azt mondom, hogy a tapasztalat nem számít, de nem azon szokott múlni a dolog. Most ha szerelmes vagy, akkor nem tök mindegy, hogy előtted volt-e valakije a párodnak vagy nem?

2023. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
*Amennyiben a másik átlépi a határaidat és nem tudjátok megbeszélni egymással a dolgot, akkor egyből szakítani kellene, tök mindegy, hogy ez volt-e az első kapcsolatod vagy sem.
2023. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%

#11: Most magad győzködöd vagy minket?

ÁLTALÁBAN a tapasztalat mindenben előny. Kb. mintha most azt mondanád, hogy nem előny, ha valaki kamionosként akar dolgozni és már levezetett rengeteg kilométert. És ugyanolyan lenne, mint aki levezetett 10 kilométert...


Persze, vannak, akiknél előny, hogy nem volt még senkivel a másik, de ez jellemzően az önbizalomhiányos embereknél van. Mások egyszerűen nem akarnak melózni tök alap dolgokon.

És de, valószínűbb, hogy egy 10 egyéjszakást megjárttal jobb lesz már az elején is a szex, mint azzal, aki még szűz.

2023. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
58%
#13: Én nem győzködök senkit, csak lehet el kellene gondolkodni egyesek az egészhez való hozzáállásán. Most tényleg a munkához akarod hasonlítani a szexet? Csak nekem van problémám ezzel a hasonlattal? Hallottál már arról, hogy az embereknek vannak érzései? Szerelem esetleg? Ez a dolog amúgy full korfüggetlen ráadásul, de megértem, ha valaki szerint 25 év vagy 30+ felett már abszolút negatívum, de 20 évesen? Csak nekem abszurd ez egy kicsit?
2023. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37%

#14: "Most tényleg a munkához akarod hasonlítani a szexet?"

Hát, tekintve, hogy elég könnyű volt hasonlatot írni, így igen. Cáfolnod mondjuk nem sikerült, csak morálisan feljebb dobnád, a mondat és a hasonlat felfogása nélkül.


"Csak nekem van problémám ezzel a hasonlattal?"

Neem, nyugi. Még jó páran vagytok itt, akik feldobálnátok magatokat morális magasságba, tartalom nélkül úgy, hogy elmarad az értelem.


"Hallottál már arról, hogy az embereknek vannak érzései? Szerelem esetleg?"

Persze. Tök értelmetlen a kérdésed. Miért ne hallottam volna erről? Nagyon hangzatos akart lenni, de mi értelme volt ezt megkérdezni?


20 feletti szerepel amúgy a kérdésben, én nem konkrétan csak a 20 évesekről írtam. De, akkor én most egy szemét dög vagyok, hogy nem jönnék össze szűz emberrel?

2023. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15: "20 feletti szerepel amúgy a kérdésben, én nem konkrétan csak a 20 évesekről írtam." Én meg igen, elnézést, nagyon gyengém utaltam csak melyik korosztályra gondolok, nem csoda hogy félreértetted.
2023. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
41%

A szex része nem a tapasztalaton múlik, sokkal inkább az adott két ember összhangján. Fizikai és mentális összhang is kell.

Például én mint viszonylag kisfarkú de viszonylag gyöngéd férfi, rohadtul nem illek össze egy tágabb vad nővel, akármekkora tapasztalattal sem fog jól működni a szex. Viszont a szűk barátnőm aki szintén gyöngéd és érzéki, annak tökéletes vagyok és az egyik legjobb velem a szex. Nagyon fontos az erős vonzalom, ami fokozza a vágyat, és úgy sokkal jobb az egész. A tapasztalataimat pedig vághatnám a kukába igazából.

Azt mondta engem szerencsére nem kell tanítgatni, pedig valójában csak az összhang az ami összecsiszolja a 2 embert, úgy hogy a másik tapasztaltnak tűnik

2023. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Problémák:

- annyira akartam már, hogy valakivel együtt lehessek (nem a szexre, hanem az érzelmekre, kapcsolatra gondolok), hogy minden szart el akartam nézni. De ez nem biztos, hogy a hosszú várakozás miatt volt, eleve szeretethiányos voltam már szerintem gyerekkoromtól, így aztán ez a hiba várható volt tőlem az első 1-2 kapcsolatomban, akár 15, akár 21 évesen jön össze.

- kaptam a lekezelő oktatást, hogy "egy kapcsolatban így kell, egy kapcsolatban úgy szokták, még nem tudod, majd megtanulod". Bár ez meg inkább annak tudható be, hogy a delikvens eleve ilyen okoskodó gyökér volt. A bölcsességei 90 százaléka így tizenév távlatából is baromság.

Ja, a szexben is meg akarta magyarázni, hogy mi hogy. Mármint az rendben van, hogy kommunikáljuk egymás felé, mire vágyunk, de minden mozdulat irányát, idejét és centijét pontosan meghatározni (az elején ilyen ütemben erre, aztán mikor már lihegek, akkor olyan ütemben arra KELL), és kijelenteni, hogy az a világon mindenkinek csak úgy jó, hát az hülyeség.

Hacsak nem szélsőségekről beszélünk, ez ízlés dolga. Ami az egyiknek fúdejó, az a másiknak kellemetlen, unalmas vagy idegesítő, és viszont. Van, aki a hajtépős bszást szereti, van, aki a ringatózós lusta szexet, sőt még erősen hangulatfüggő is a dolog. Én sem gondolom, hogy a jó szexhez feltétlen gyakorlat kell. A jó szexhez egymásra hangolódás és egymásra figyelés kell. Valószínűleg némelyik szűz szerelmes 15 évesnek jobban megy, mint némelyik 30-as kúrógépnek.

2023. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!