Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli férfiként ti is szoktátok olvasni a "párkapcsolati problémák" részt?

Figyelt kérdés

Ha teszem azt elkezd nyomasztani, hogy nincs senkim, akkor a "párkapcsolati" szekció kérdéseinek olvasása rossz ezt így kimondani, de egyszerűen nincs jobb szó, amolyan bűnös élvezetként funkcionál nálam. Néha olyan mondatok hagyják el a számat, hogy kisanyám ezt jól megszívtad stb...

Arra is volt példa, hogy olyan szintű nevetés tört ki belőlem. Esküszöm, hogy ez csak kamu lehet.



2022. okt. 31. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Még boldog párkapcsolatban élő nőként is. 🤭

Felnőtt párkapcsolatok, Tini párkapcsolatok, Szexualitás hármas az, amit nézni szoktam, azon belül mindegy. Bár én inkább csak tanácsadás céljából, de van amin én is felnevetek néha. 😃

2022. okt. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Persze, hogy szoktam, mindig megállapítom egy panaszkodó nőnél, hogy te választottad, így hát megérdemled! :D


32f

2022. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szoktam hát, választ adni meg vagy tudok, vagy nem :D
2022. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szoktam. Én boldog egyedülàlló vagyok és nö. Engem nem nyomaszt. Ahol tudok tanàcsot adok bàr màr ritkàn de mindig kamillàzok hogy hogy képesek pitiàner no name problémàkon vitatkozni. Ha minél több ilyent olvasol ràjössz majd hogy milyen jó neked egyedülàllóként. 😄
2022. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Igen, szingliként is sokat olvastam, próbáltam úgymond tanulni mások hibáiból. Most meg segíteni igyekszem sok kapcsolatban töltött év után./most kapcsolatban/ 25F
2022. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam
2022. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, ezt bújom a legtöbbet, aztán az Ismerkedés, Szexualitás, Emberek, Ételek, italok kategóriákat.

F.

2022. nov. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen. Sokszor válaszolok is.

Ha az ember túllát az incelek, illetve a feministák nonstop marakodásán, előfordulnak néha érdekes beszélgetések is.

2022. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen olvashatom, mert ez napjainkat sajnos elég súlyosan érinti.

Szerintem már ott tartunk, hogy egy jó társat találni nehezebb, mint egy jó munkahelyet.

/Pedig sajnos az sem piskóta./

2022. nov. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!