Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolati problémák miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati problémák miatt öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Gondolkodott már valaki azon, hogy folyamatos kudarcok miatt nincs értelme már élni?
2023. júl. 15. 22:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
73%
Nem, hiszen a párkapcsolat nem az élet értelme! Hamarébb az, hogy egyedül is megtaláld a helyed, hogy boldog légy bárki is áll melletted, vagy se!
2023. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Most nemrég volt egy újabb kudarcot. Pár napig, amíg úgy tűnt, hogy lehet valami, volt értelme felebredni reggel.
2023. júl. 15. 22:09
 3/39 anonim ***** válasza:
54%
Aki egyedül képtelen boldog lenni az ne keressen párt. Csak tönkreteszi mások életét is.
2023. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
63%

Bármi is a baj, nem éri meg hogy megtedd.

Légy no vagy férfi Mind1. Egy ember sem ér annyit (kivéve ha a gyereked az pl) hogy megold magad. Inkább nyiss egy üveg bort, sird ki magad ha az kell, és menj tovább az úton 😊

2023. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as, most meghoztad a kedvem.
2023. júl. 15. 22:14
 6/39 anonim ***** válasza:
88%
Volt ra pelda szakitas utan, de rajottem h hülyeség. Kisírtam jol magam es már jobb volt.
2023. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
58%

5

Szerinted addig fogsz párt találni amíg nem làtják rajtad hogy boldog kiegyensúlyozott vagy?

Egy picsogó siránkozó pasival senki nem fog nyüglődni.

Élőszőr is kezdj el keményen sportoni, tanulni, dolgozz keményen.

Rá fogsz jönni hogy az élet nem a pina körül forog. Vannak sokkal nemesebb célok az èletben.

Amikor erre rájössz akkor zsongani fognak körülötted a nők.

2023. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Oké, majd megprobalok keményen sportoló, nem picsogo pasi lenni. Csak az a gond, hogy nő vagyok 🤣
2023. júl. 15. 22:21
 9/39 anonim ***** válasza:
75%
Bizonyos dolgok miatt gondoltam arra, hogy nincs értelme élni, de azaz egy biztos, hogy ilyen miatt nem éri meg meghalni, mivel életed csak egy van. Ha eldobod akkor vége, nincs tovább semmi más.
2023. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
19%

8

Ebben csak az a baj hogy kb 5 másodperc alatt kapsz most 30 privát üzenetet.

Vagy ha felmégy egy társkereső oldalra akkor egy nap alatt kapsz 150 üzenetet.

2023. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!