Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolati problémák miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati problémák miatt öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Gondolkodott már valaki azon, hogy folyamatos kudarcok miatt nincs értelme már élni?
2023. júl. 15. 22:05
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
19-te aztán tudsz vigasztalni, meg motiválni, gratulálok.ha eddig nem lett volna kedvem megölni, most már kedvet kapnék rá.
2023. júl. 15. 22:56
 22/39 anonim ***** válasza:
79%
A legkisebb bajom nagyobb a társkeresésnél. Konkrétan összetenném a két kezem ha ez lenne az életem legnagyobb sikertelensége. Szoval nemigen.
2023. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
53%

#21


Tényleg menj pszichológushoz, ha nem érezted hasznosnak azt akinél voltál akkor másikhoz. Nem rosszból..


De egy random rosszindulatú komment miatt kiborulni nagyon nem vall egészséges mentális állapotra.

2023. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim válasza:
0%
Én például bármit megtennék annak a lánynak akinek megnézhetem a talpát.
2023. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
21%

Kezelés rezisztens major depressziós vagyok.


29 éves, sosem volt csajom, semmi extra, szüleimmel élek, egész nap otthon, kb. világ lúzere a fejetekben.


De egy ember.... egy ember miatt megölni magad? Komolyan? Ennyi? Mi van ha nincs banán? Túrórudi?


Isten kezét fognám és csókolnám ha csak ezért, egy ember miatt akarnék eltűnni ebből a mocskos fos szar világból mert elhagyott. Mintha nem lenne 5 000 000 000 000 000 000 dolog a földön ami jót okozna neked. meg A világ fele férfi.


Erre te meg itt öngyilkoskodsz... ez majdnem egy inzultus mert akaratlan szarkazmusnak hangzik mentális betegekkel szemben. De tudom hogy nem az, csak el vagy keseredve.


Könyörgöm örüljetek hogy csak unatkoztok és ez a legrosszabb élményetek. Vagy hogy megromlott a tej és le kell menni a boltba.


Átlag emberek... és még ők ítélkeznek atyaisten. Élvezzétek ezt az életet istenem, olyan kibszott hálátlanok vagytok hogy köpni tudnék. Semmi fogyatékosság, szellemi betegség, krónikus dolgok (a legtöbbjüknek). És itt sápitoztok.


Most már megengedem nektek hogy megnyomjátok a pirosat.

2023. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is mazochista hajlama vall, hogy itt várok vigasztalást 😆
2023. júl. 15. 23:01
 27/39 anonim válasza:
0%

#26

Ha megnézhetem a talpaid én vigassztallak <3

2023. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
38%

Igen itt a legtöbb válaszadó szadista módon rosszindulatú, de nem szadista.


Csak a mindennapi rosszindulatot meg nyomort itt éli ki és a gyengéket vagy akinek baja van azokat könnyű prédának veszik és támadják monitor mögött.


Én ezt amit 25-ösben írtam volna élőben megmondtam volna neked, csak lehet úgy hogy beszartál volna ha megláttál volna a vágásaimtól, de legalább észbe kapnál, hogy egy ember miatt öngyikosság.... na mindegy

2023. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
#25-nem egy ember miatt, dehogyis. Az egész kudarcot életem miatt.
2023. júl. 15. 23:06
 30/39 anonim ***** válasza:

Miféle párkapcsolati kudarcok? Ugynis ez a főcim. A párkapcsolatok meg egyediek hacsak nem egyszerre többel lófráltál.


Az meg nem hinném hogy öngyilkossági hajlmra utal, de még az is lehet.


És ez megint 1 oldala az életnek: párkapcsolatok.

2023. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!