Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolati problémák miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati problémák miatt öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Gondolkodott már valaki azon, hogy folyamatos kudarcok miatt nincs értelme már élni?
2023. júl. 15. 22:05
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Csakhogy ez semmit nem jelent. Nem üzeneteket akarok gyűjteni, hanem a párom megtalálni. Ebben pedig újra és újra sérülök. Majd most jön a jótanács hogy menjek pszichológushoz. Mentem,nem segített. Elarulom, hogy a pszichológus sem csodaszer vagy mágus. Van, amin nem tud segíteni.
2023. júl. 15. 22:31
 12/39 anonim ***** válasza:
84%
Én 40en túli nő vagyok, sok kapcsolattal a hátam mögött és hidd el nekem: _sokkal_ jobb egyedül. 😀 Kell pár szexjátékszer, pár jóképességű srác az ágyban, 3-4 jóbarát vagy barátnő és ennyi. Élj a tanulásnak, hobbidnak, karrierednek, utazz és egyél jókat, találd meg ami boldoggá tesz. Egy pasi sosem fog. 😀😀
2023. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
52%

#11


Az a titok, hogy neked is akarnod kell a változást és azt, hogy fejlődj. Az nem elég pusztán, hogy elmész a pszichológushoz aki megjavít, mint egy rossz mosógépet. Tanácsokat ad, meghallgatja a gondolataid az érzéseid, javaslatokat nyújt számodra, rávilágít olyanra esetleg magadtól nem jössz rá, de igazából nem az a módja ennek, hogy elmegyek 10 szer és hazajövök épp lélekkel. Ezt tapasztalatból mondom neked.


Egyébként ne hagyd, hogy sérülhess. Randikba/beszélgetésekbe/ismerkedésekbe még senki sem sérült meg, ha nem bonyolódsz bele nagyon..


viszont elárulok még egy nagy igazságot..


Valamilyen szinten szükséges rossz, hogy szerezzünk rossz tapasztalatokat, mert ettől fejlődünk és esetleg a későbbiekben hamarabb észre vesszük, ha valami intő jel.. és egy kapcsolat csak próbálkozásokkal építhető fel. Előre nem megmondható, hogy neked mondjuk a kérdésre válaszoló #28-ik ember lesz a tökéletes párod vagy az aki most írt éppen privátot. Ez ennél sokkalta bonyolultabb.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogyha nem teszel érte, nem próbálkozol akkor egy helyben fogsz kereseregni. Ha pedig ezt előadod akkor 100% lesz majd pár ember aki lehazudja neked a csillagokat a könnyű punci reményében, mert azt fogják hinni, hogy könnyen ágyba lehet vinni.

2023. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
33%

Akkor hallgass a négyesre, bonts egy bort😁

Amúgy én nem csak gondolkoztam, meg is tettem. 4 öngyilkossági kísérletem volt, de még az se jött össze 🤣 De akkor 20voltam, ma a duplája. Most akkor gondolkodnék ezen, ha lenne pasim. Inkább addig élvezd az életet, amíg nincs, aki megkeserítse.

2023. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

A bor már félig el is fogyott :-D

#12-es, nagyon irigyellek. Én nem tudok ilyen lazán hozzaallni, szexkapcsolatra alkalmatlan vagyok. Ezért szívom a gázt.

2023. júl. 15. 22:43
 16/39 anonim ***** válasza:
61%

A pszichológus tanácsot ad, vegighallgat, de elsősorban neked kell és vele együtt keményen dolgozni azon, hogy erősebb stb. légy!


Nem tudom hány éves vagy, de az én szomszédnőm 45 évesen házasodott meg és előtte venkisasszony volt, soha nem volt férfi az életében! Képzeld el, hogy bár gyerekük nincs attól még boldogak, elégedettek az életükkel!

Másik ismerősöm meg férjhez ment 23 évesen két gyereke van és a párja iszik, nem törődik bőven velük, most 33 éves a nő már és még mindig nem hagyta el!

Csak kettő különböző történet, hogy hogyan is alakulhat valaki sorsa!

Lehet a te herceged is eljön a fehér lovon, lehet jön inkább olyan, aki tönkreteszi az életed, mert annyira vágysz kapcsolatra stb.

Egyáltalán nincs semmi elveszve és egyértelműen egy párkapcsolat/házasság nem mindig jól végződik!

2023. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
33%

Tudom én, mi kell neked a bor mellé. Néhány férjezett barátnő. Kicsit beszélgess velük, néha át is mehetsz hozzájuk, ha hívnak. Nagyon hamar rá fogsz jönni, milyen szerencsés vagy😁

#14

2023. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Nekem.valahogy az a megélésem az életben, hogy felvillannak előttem lehetőségek, de egyiket sem kapom meg. Mintha az élet szivatna és csak mezesmadzagokat huzogatna az orrom előtt. Nem várt gyerek vagyok, lehet ez a baj.
2023. júl. 15. 22:50
 19/39 anonim ***** válasza:
15%
Na, a mai magyar nő...léc a fellegekben, Az értéked nulla. A hamis önkép, ónámítás vezetett idáig. Ne önygyilkks legyél, butadág...add fel és keress nemes célt. Arra még jó lehetsz.
2023. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
61%

Rossz volt a gyerekkorod? Az sajnálatos, de ha erős vagy, akkor nem hat rád ki.

Nem húzza el előled senki a mézesmadzagot te mész oda, ahol semmi keresnivalód nincsen!

2023. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!