Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlsúlyos nőként nincs önbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos nőként nincs önbizalmam ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos sok alkalommal olvasom férfiak reakciót, mikor egy duci nőről van szó. Vagy már eleve azt nyilatkozzák bemutatkozásban, hogy x kg-ig keresnek. Mivel annyi ilyet látok, teljesen magamba fordultam és nem merek ismerkedni. Azt érzem, hogy a legtöbben undorodnának, egy részük lehet bevállalna, de csak mert nincs épp jobb (ez nagyon bántana) és max egy kicsi része van a férfiaknak, akik gond nélkül ismerkednének velem. Nem szeretném, ha valaki csak beérné velem vagy mert ő túlsúlyos/önbizalomhiányos, csak emiatt ismerkedjen duci nőkkel, mert azt érzi csak náluk van esélye. Na értitek gondolom

A helyzet az, hogy világ életemben nagyon jó alakom volt, gyönyörűnek mondott sok férfi, mert szép az arcom is. Mindig udvaroltak nekem többen. Szóval van ilyen tapasztalatom is és 'ismerem' az átlag férfiak észjárását/ízlését és tudom, hogy nagyon gonosz dolgok járnak a fejükben a duci nőkkel kapcsolatban.


Viszont egyelőre nem tudtam változtatni a kinézetemen (mentális dolgok miatt) és ha holnap el is kezdek diétázni, minimum fél év, mire értékelhető alakom lesz. Viszont mostanában gyakran érzem azt, hogy örülnék a társaságnak. Nem is feltétlen párkapcsolat azonnal, igazából jól esne akár valami összejárós dolog is. Hiányzik egy férfi érintése.


Nem érzem azt, hogy hatalmas elvárásaim lennének, mert mikor csinos voltam, akkor sem az ilyen kikent kifent kockahasú agyatlan pasikra buktam, hanem bárkinek adtam esélyt, aki humoros, vagány pasi volt. Általában átlagos külsejű férfiakkal kavartam, persze volt pár nagyon jóképű és átlag alattinak mondható is. Sosem ez számított. Testalkatban az átlagos vagy masszívabb alkat jött be, de nem fektettem erre nagy hangsúlyt


Mit gondoltok a helyzetemről? Vannak itt hasonló nők/férfiak? Ha igen, nektek hogy/hol sikerült ismerkedni?

Sajnos fotókat se akarok kiposztolgatni sehova, mert kicsit szégyellem a jelenlegi kinézetem és nem szeretném, ha publikus fotók lennének rólam társkeresőn, esetleg ismerősök megtalálják és ledöbbenve pletykáljanak rólam stb.

27 vagyok, ha ez számít és 170 cm, 100 kg


2023. aug. 27. 20:46
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
#20: Ne törd össze a szívem:(
2023. aug. 27. 22:14
 22/26 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom hol laksz, de ha Pest és környékén esetleg eljárhatnánk együtt edzeni. Motiváljuk egymást. :)

Rám is rám fér.

30/N

2023. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

#21:

..., de attól fogynál. ;-)

2023. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem diéta kell, hanem diéta + edzés. És nem agyalni kell, hanem fogni magad és csinálni. Minden napra betervezed a kaját és edzést és végrehajtod, ha törik, ha szakad. Ennyi. Persze miután minden szükséges, profi infónak utána jártál. Minden egyéb csak kifogás.
2023. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
59%
szívesen megismernélek
2023. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
31%
Újabb ghosting. Nem baj, ha nem akar kapcsolatot, csak akkor ne panaszkodjon, hogy nincs senkije...
2023. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!