Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlsúlyos nőként nincs önbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos nőként nincs önbizalmam ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos sok alkalommal olvasom férfiak reakciót, mikor egy duci nőről van szó. Vagy már eleve azt nyilatkozzák bemutatkozásban, hogy x kg-ig keresnek. Mivel annyi ilyet látok, teljesen magamba fordultam és nem merek ismerkedni. Azt érzem, hogy a legtöbben undorodnának, egy részük lehet bevállalna, de csak mert nincs épp jobb (ez nagyon bántana) és max egy kicsi része van a férfiaknak, akik gond nélkül ismerkednének velem. Nem szeretném, ha valaki csak beérné velem vagy mert ő túlsúlyos/önbizalomhiányos, csak emiatt ismerkedjen duci nőkkel, mert azt érzi csak náluk van esélye. Na értitek gondolom

A helyzet az, hogy világ életemben nagyon jó alakom volt, gyönyörűnek mondott sok férfi, mert szép az arcom is. Mindig udvaroltak nekem többen. Szóval van ilyen tapasztalatom is és 'ismerem' az átlag férfiak észjárását/ízlését és tudom, hogy nagyon gonosz dolgok járnak a fejükben a duci nőkkel kapcsolatban.


Viszont egyelőre nem tudtam változtatni a kinézetemen (mentális dolgok miatt) és ha holnap el is kezdek diétázni, minimum fél év, mire értékelhető alakom lesz. Viszont mostanában gyakran érzem azt, hogy örülnék a társaságnak. Nem is feltétlen párkapcsolat azonnal, igazából jól esne akár valami összejárós dolog is. Hiányzik egy férfi érintése.


Nem érzem azt, hogy hatalmas elvárásaim lennének, mert mikor csinos voltam, akkor sem az ilyen kikent kifent kockahasú agyatlan pasikra buktam, hanem bárkinek adtam esélyt, aki humoros, vagány pasi volt. Általában átlagos külsejű férfiakkal kavartam, persze volt pár nagyon jóképű és átlag alattinak mondható is. Sosem ez számított. Testalkatban az átlagos vagy masszívabb alkat jött be, de nem fektettem erre nagy hangsúlyt


Mit gondoltok a helyzetemről? Vannak itt hasonló nők/férfiak? Ha igen, nektek hogy/hol sikerült ismerkedni?

Sajnos fotókat se akarok kiposztolgatni sehova, mert kicsit szégyellem a jelenlegi kinézetem és nem szeretném, ha publikus fotók lennének rólam társkeresőn, esetleg ismerősök megtalálják és ledöbbenve pletykáljanak rólam stb.

27 vagyok, ha ez számít és 170 cm, 100 kg


2023. aug. 27. 20:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
29%

#10:

"de vágyaim azért vannak"

Dugni sokan akarnának, nagyon sokaknak ez fétisük...

2023. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
74%

Ha tudod, hogy kell lefogyni akkor a lehetőség adott. Szeptember 1. például tökéletes alkalom, hogy eltökéld magadban, hogy kalória deficitben tartod magad. (Mert gyakorlatilag ezen kívül semmi más nem számít, ha csak és kizárólag a fogyás a cél.)


Fél év pedig nem olyan hosszú idő, hogy ne lehetne valahogy túl lendülni rajta, ha dolgozol. Persze akkor sem lesz minden azonnal, de normális alkattal sokkal könnyebben találhatsz párt.

2023. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
68%

Ha élőben akarsz ismerkedni, akkor ahhoz kell a szociális élet. Nyilván előfordul, hogy az ember elszigeteli magát xy okokból, de ez is, mint minden ilyesmi, változtatható. Kezdj el kialakítani egy új szociális hálót, keress olyan hobbit is, amit emberek között, új emberekkel lehet csinálni. Ezek egyébként mentálisan is sokat segítenek. Nekem legalábbis rengeteget segítettek a szorongásom kezelésében. Egyrészt szembesültem vele, hogy az emberek nagy része alapvetően kedves (legalábbis az adott hobbik iránt érdeklődők). Másrészt olyat csináltam, amit élveztem. Emiatt nyilván az alap hangulatom jobb lett, illetve ennek segítségével a rossz hangulatomat, negatív érzéseimet is tudtam kezelni. Harmadrészt olyanokkal kezdtem kapcsolatot ápolni, akiknek hasonló az érdeklődésük, emiatt tudunk sokat beszélgetni.

Nyilván nehéz elkezdeni, meg lehet, hogy nem az első hobbi lesz a befutó, vagy az első társaság, akikkel összefutsz, de semmi nem jön könnyen, ami jelentősen javít az életminőségeden.

2023. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
#12: ez így egszerűnek hangzik, de vannak más problémáim és azok miatt híztam. Szóval nem teljesen úgy van, ahogy gondolod. Évek egy éve minden hétfőn, meg elején, meg holnap reggel el akarom kezdeni..
2023. aug. 27. 21:31
 15/26 anonim ***** válasza:
77%
Csak hogy megnyugtassalak kérdező. Nekem plusz 20kg-al több pasim volt , mint most normál súllyal . Ledudálnak az autósok az utcán de ennyi 🤷‍♀️ . Ha a külsőd zavar változtass , mert megéri de lehet nem csak ez a fő szempont .
2023. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
2023. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#15: jó ilyesmit hallani, aranyos vagy:)

Mondjuk nem mindegy, hogy előtte pálcika voltál és egészséges 20 kiló jött rád, vagy mi volt az alap. De az igaz, hogy volt olyan nő kollégám, aki nem tudom hány kg, de kerekebb és valahogy nagyon jó kisugárzása volt, mindig vidám volt. Szerintem több pasi kedvelte őt és talán vonzónak is találták

2023. aug. 27. 21:50
 18/26 anonim ***** válasza:
86%

Most se vagyok pálcika, nőies de lenne miből fogyni . Kb 10-15 kilóval voltam könnyebb, mint te csak más arányokkal . Alacsonyabb, kisebb súly . Szerintem amúgy ha már ezt a kérdést megfogalmaztad van benned annyi akaraterő hogy le is tudj adni pár kilót . Nyilván a fogyashoz fizikailag elég a kaloria deficit , de fejben arra a kérdésre válaszolj mit pótolsz az evéssel?

1. Unalom? —> kell keresni valami szórakoztató dolgot, amibe nincs kaja . Pl sport , barátokkal menni ide-oda.

2. Céltalanság ? —> mit akarsz hosszú távon elérni ?

3. Magány ? —> amíg nincs párkapcsolat nem árt építeni a baráti és a családi kapcsolatokat , szerelmesen úgyis háttérbe lesznek szorítva :D

Én a legtöbbet akkor fogytam amikor egyszerre dolgoztam, suliba jártam , bulizgattam es szakítottak velem. Vagy azért nem ettem mert másnapos voltam, vagy a suliból rohantam a munkába vagy bogtem az akkori pasim miatt vagy a vizsgákra készültem . 😀

2023. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

#18: cuki vagy, köszi a támogató válaszod. Igazad van, hogy valami pótcselekvés, szerintem mindhárom amiket említettél, egyben. Korábban sokkal egyszerűbben tudtam motiválni magam, elég volt a szerelmi bánat, vagy csak a pasiknak tetszés, ilyenek. Most felnőttebb fejjel leszarok másokat, nem izgat ki mit gondol, nem a pasik vagy mások körül forog az életem:D na de a motiváció is elillant egy kicsit. Plusz ugye barátok nélkül kicsit bemagányosodtam. Már nem is vonz a pörgés, bulizás, meghalásig dolgozni stb. Mostmár az egyetlen dolog, aminek motiválnia kellene, az saját magam jól léte. Ebben meg nem vagyok valami jó jelenleg

De neked nem csodálom, hogy husisabban is udvaroltak, már írásban is átjön, hogy egy energikus, vidám jelenség vagy😊

2023. aug. 27. 22:07
 20/26 anonim ***** válasza:
35%
Legyek a szerelmi bánatod? 😉
2023. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!