Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlsúlyos nőként nincs önbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos nőként nincs önbizalmam ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos sok alkalommal olvasom férfiak reakciót, mikor egy duci nőről van szó. Vagy már eleve azt nyilatkozzák bemutatkozásban, hogy x kg-ig keresnek. Mivel annyi ilyet látok, teljesen magamba fordultam és nem merek ismerkedni. Azt érzem, hogy a legtöbben undorodnának, egy részük lehet bevállalna, de csak mert nincs épp jobb (ez nagyon bántana) és max egy kicsi része van a férfiaknak, akik gond nélkül ismerkednének velem. Nem szeretném, ha valaki csak beérné velem vagy mert ő túlsúlyos/önbizalomhiányos, csak emiatt ismerkedjen duci nőkkel, mert azt érzi csak náluk van esélye. Na értitek gondolom

A helyzet az, hogy világ életemben nagyon jó alakom volt, gyönyörűnek mondott sok férfi, mert szép az arcom is. Mindig udvaroltak nekem többen. Szóval van ilyen tapasztalatom is és 'ismerem' az átlag férfiak észjárását/ízlését és tudom, hogy nagyon gonosz dolgok járnak a fejükben a duci nőkkel kapcsolatban.


Viszont egyelőre nem tudtam változtatni a kinézetemen (mentális dolgok miatt) és ha holnap el is kezdek diétázni, minimum fél év, mire értékelhető alakom lesz. Viszont mostanában gyakran érzem azt, hogy örülnék a társaságnak. Nem is feltétlen párkapcsolat azonnal, igazából jól esne akár valami összejárós dolog is. Hiányzik egy férfi érintése.


Nem érzem azt, hogy hatalmas elvárásaim lennének, mert mikor csinos voltam, akkor sem az ilyen kikent kifent kockahasú agyatlan pasikra buktam, hanem bárkinek adtam esélyt, aki humoros, vagány pasi volt. Általában átlagos külsejű férfiakkal kavartam, persze volt pár nagyon jóképű és átlag alattinak mondható is. Sosem ez számított. Testalkatban az átlagos vagy masszívabb alkat jött be, de nem fektettem erre nagy hangsúlyt


Mit gondoltok a helyzetemről? Vannak itt hasonló nők/férfiak? Ha igen, nektek hogy/hol sikerült ismerkedni?

Sajnos fotókat se akarok kiposztolgatni sehova, mert kicsit szégyellem a jelenlegi kinézetem és nem szeretném, ha publikus fotók lennének rólam társkeresőn, esetleg ismerősök megtalálják és ledöbbenve pletykáljanak rólam stb.

27 vagyok, ha ez számít és 170 cm, 100 kg


2023. aug. 27. 20:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%
Elhiszem, hogy nincs. Kezdj el rajta dolgozni, ha kell sokadik orvossal.
2023. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Hát fél évet ki lehet bírni még, inkább dolgozni kell önmagadon kívül belül.
2023. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

Igazából sok mindent nem tudsz tenni. Az egyik, amire én gondolnék, hogy őszinte, teljes alakos fotókkal online ismerkedsz. Sajnos ez sok "gazolással" jár, mert nyilván belefutsz majd olyanokba, akik csak beérnék veled, de ezt azért érezni fogod a randin, vagy akár már a beszélgetés alatt is. Viszont ha a mentális állapotod miatt ez nem opció, mert csak rontana a helyzeten, akkor marad az élőben ismerkedés hobbikon, barátokon keresztül. Ez nyilván időigényesebb, viszont ha belefutsz valakibe, aki megismer, megkedvel, tisztában van a helyzeteddel, az sokkal őszintébb, és támogatóbb lenne.

Neked kell felmérned, hogy képes vagy-e mentálisan kezelni az online teret, ami valószínűleg gyorsabb eredményt hozna (nem feltétlenül jobbat, bár ki tudja), vagy inkább kivársz, és a lassú víz partot mos taktikát választod, ami alatt a mentális gondokat, és az egészségedet is sínre teszed.

2023. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy változtatnom kell és fogok is, de most nem ez itt a kérdés. Sok orvost megjártam és egy éve küzdök, próbálkozok javítani a helyzetemen, de ne menjünk bele.

Szóval szerintetek sincs érdemben esélyem úgy ismerkedni, hogy elfogadják, sőt vonzónak találjanak a jelen formámban?

2023. aug. 27. 21:01
 5/26 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a kedves választ és jól is látod a dolgot. Csak az a bökkenő, hogy a barátaim mind külföldre mentek, így egyedül maradtam. Nem igazán járok el és hobbikból is olyanok vannak, amiket az ember otthon, egyedül csinál😅
2023. aug. 27. 21:03
 6/26 anonim ***** válasza:
33%
Esélyed van, hogy mennyi az kérdéses. Vannak pasik akik a telt nőkre buknak, lehet amolyan fétis, de mi lesz, ha lefogysz, elhagynak... (?)
2023. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

Fél év valószínűleg kevés lesz, mert hetente 1 kg-t érdemes maximum fogyni. Nagyobb súllyal ez könnyen megy, kisebb súllyal már kevésbé. Igazából elhatározás kérdése, nem diétázni kell, meg éhezni, hanem életmódot váltani és kizárni az olyan dolgokat amik felesleges kalóriák: cukor, olaj, panír stb..


Szóval én ismerkedés helyett mindenképpen inkább dolgoznék magamon, hogy legalább olyan szintre eljuthassak, hogy saját magam elfogadhassam.


20kg-t pár hónap alatt viszont le lehet dobni és onnan már 80kg-val az önbizalmad is megnőhet, mert akkor már csak telt leszel, amin akkor is tudsz javítani, ha már lesz párod.

2023. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%

Szomorú Batáta!

Most mi, ha majd akkor lesz telt? 🤔

2023. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%

#8


+ 35-40 kg túlsúllyal sajnos már elhízott/kövér. Még akkor is, ha ez sértőnek tűnik és persze lehet szépíteni, de 100kg-val már nem a telt kategória..

2023. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#7: Pontosan tudom hogyan tudok lefogyni, nem azzal van a gondom. Sajnos. De igazad van abban, hogy 80 kilósan még teljesen oké voltam. Én is arra gondoltam, hogy első körben azt kéne kitűzni célnak. Csak már rég egyedül vagyok és gondoltam talán így is érdekelhetek valakit. De lehet el kéne ezt felejtenem és várni. Én sem tudom mi lenne jobb, de vágyaim azért vannak

#9: igen én vállalom, hogy ez már tényleg sok. Én 70 kilósan vagyok tényleg vékony, az az ideális. Annyi szerencsém van ugyan, hogy nem aránytalanul oszlik el rajtam a plusz, szóval nincs lógó has vagy hatalmas fenék stb. Persze ettől függetlenül az összképen látszik

2023. aug. 27. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!