Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a baj velem? Bárki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Bárki, aki nekem tetszik offol.

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, saját ház, autó, karrier, mindez önerőből, nem máson akarok “megélni”. Mindig őszinte vagyok, jó a humorom. Mégis, ami a kapcsolatokat illeti teljes a csend. Soha senki nem érdeklődik felőlem, mindig csak a havercsaj voltam, akivel lehet dumálni a kocsikról, politikáról, bulikról, más dolgokról, mindenről. Ha kezdeményezek viszont, akár egy utalással is, viszont egyből ghostol mindenki. Mi lehet a baj? Mi kell a férfiaknak? 🤷🏻‍♀️🫤

2023. aug. 23. 21:59
1 2 3
 21/22 Camorri ***** válasza:
100%

Lehet ez nagyon nem ide való válasz, de hátha sikerül belőle ötletet merítened.

Először is férfiak mint ahogy sokan elmondták előttem a törékeny nőket szeretik. Akin úgymond segithetnek. Ha egy nő képes megállni a saját lábán akkor az nem lesz vonzó, mert a férfi alapjáraton szeret adni. Erre remek példa nekem: nagyon szeretnék utazni, de a legtöbb fiatal lány már járt mindenhol a világon. Így nehezebb azt az érzést megszerezni hogy "De jó kicsim hogy elhoztál olaszba". Persze ez lehet akkor is ha már járt ott de akkor a férfi fejében valami olyan van "itt már járt, valami újat akarok az életéhez hozzátenni".

Szóval érdemes erre odafigyelni.

A másik, bár velem ilyen tini koromban történt, de pont most hallottam hogy ismerőseim is így kezdték a kapcsolatot és azóta házasok, szóval lényeg: engem egyik volt barátnőm egy sütivel "szedett fel". Csinált egyet, odaadta nekem az egyik táncgyakorlás után, és utána már én kerestem és hívtam el randira. A férfinak kell az hogy gondoskodjanak róla. És ez pótmamának hangzik, de melyik férfi az aki nem védené, támogatná az anyját? Mert az anyja gondoskodott róla, az anya féltette, odafigyelt rá. És persze egy kapcsolatban azért fontos hogy társ legyen, ne csak egy nagy gyerek, de a gondoskodást egy férfi senkitől nem kapja meg soha. Csak az anyjától és ha szerencséje van a párjától. (Persze azért nem árt határokat húzni, ne pótmama legyen egy nő)

2023. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
50%
A stílusod, anyagi helyzeted, állítólagos humorod már tudjuk, de azt még mindig nem írtad le hogyan nézel ki.
2023. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!