Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a baj velem? Bárki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Bárki, aki nekem tetszik offol.

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, saját ház, autó, karrier, mindez önerőből, nem máson akarok “megélni”. Mindig őszinte vagyok, jó a humorom. Mégis, ami a kapcsolatokat illeti teljes a csend. Soha senki nem érdeklődik felőlem, mindig csak a havercsaj voltam, akivel lehet dumálni a kocsikról, politikáról, bulikról, más dolgokról, mindenről. Ha kezdeményezek viszont, akár egy utalással is, viszont egyből ghostol mindenki. Mi lehet a baj? Mi kell a férfiaknak? 🤷🏻‍♀️🫤

2023. aug. 23. 21:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Lehet nem tudnak veled "labdába rúgni", mert te kiépítetted az életedet. Oké, hogy őszinte vagy, de lehet nyersen fogalmazol.

Inkább férfias a kiállásod, így nem mernek/nem akarnak "harcolni" veled. (F41)

2023. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem vagy elég szép.
2023. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul ez fordítva is. Akárkivel van közös hang, elég hasonlóság, makacsság, összhang mindenben, friendzoneban vagyok és mennek azok után akikkel jó ha 2 hónapig húzzák. Viszont másik részről volt lány aki velem akart valamit de nem lett több szexkapcsolatnál mert én nem akartam. Szóval mindkét végről van ilyen, nagyon nem lehet ellene tenni, majdcsak neked is meg nekem is meg mindenki másnak is jön valaki akivel kölcsönös lesz.
2023. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
22%
Bárki, aki itt tart, hogy itt kérdez, annak oké, hogy megvan minden az életében, amik a tárgyak, de egyvalami hiányzik. Önmaguk. Önbizalomhiányos vagy és úgy gondolod, hogy ezekkel amiket élértél, neked járna a kapcsolat is. Személyiséged nincs sajnos. Ez a helyzet.
2023. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami. Nyers vagyok, ezt sokan mondták már, de sosem bántól. Fogalmam sincs, hogy legyek “nőiesebb”. Csinosnak mondanak, én is így vélem, nem riadok meg a házimunkától sem, sem a főzéstől. De lehet, hogy igazad van és masculin kiállásom van. Ötletem sincs, hogyan kell a klasszikus “törékeny nőnek” lenni.
2023. aug. 23. 22:11
 6/22 A kérdező kommentje:
#4 jó, hogy ismersz :D szerintem mindenkinek van személyisége. Önmagammal rendben vagyok és nem gondolom, hogy “kijár” a kapcsolat. De szeretném már valakivel megosztani az életem.
2023. aug. 23. 22:15
 7/22 anonim ***** válasza:
39%

Én szeretem az őszinte, határozott, erős Nőket!

Veled vagy hozzád hasonló nővel szívesen ismerkednék!

F

2023. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
# 4 igazából önbizalmam is van. Talán több is, mint kéne (nem ego). Mindig azt hiszem, hogy… aztán dehogy..
2023. aug. 23. 22:17
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

5#: A kérdésedre válasz:

Kérdezd meg, mielőtt véleményt alkotsz, hogy: "Megengeded, hogy elmondjam a véleményemet?". Vagy:

Amikor véleményt formálnál meg a másik felé, akkor vezesd rá kérdésekkel, hogy másként is lehetne megközelíteni egy-egy helyzetet.

Esetleg a hanghordozásodon is lehet változtatni: ha pl.: gyors beszédű vagy, akkor inkább lassíts.

2023. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#9 azt hiszem értem mire akarsz kilyukadni, de ez inkább diplomatikussá tesz, nem? Nem gondolom, hogy ez bármin változtat. Vagy igen? Ha nyersen, közösen csipkelődve jó volt előtte a több órás napi beszélgetések, akkor ha többről van szó, miért nem jó már?
2023. aug. 23. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!