Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a baj velem? Bárki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Bárki, aki nekem tetszik offol.

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, saját ház, autó, karrier, mindez önerőből, nem máson akarok “megélni”. Mindig őszinte vagyok, jó a humorom. Mégis, ami a kapcsolatokat illeti teljes a csend. Soha senki nem érdeklődik felőlem, mindig csak a havercsaj voltam, akivel lehet dumálni a kocsikról, politikáról, bulikról, más dolgokról, mindenről. Ha kezdeményezek viszont, akár egy utalással is, viszont egyből ghostol mindenki. Mi lehet a baj? Mi kell a férfiaknak? 🤷🏻‍♀️🫤

2023. aug. 23. 21:59
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
Lehet pont attól "ijednek" meg amiket felsoroltál (határozott vagy, meg van mindened stb..). Sok férfit ez zavarhat hogy úgy érzik többet értél el az életben mint ők. Megint mások meg arra gondolhatnak (pld én is ilyen vagyok) hogy ha ez nekik nincs meg, akkor úgy sem kellenének neked. Vagy tényleg csak nagyon "férfias" a kiállásod és nehezebben tekintenek rád nőként, ha szimpatikus is vagy, inkább egy havert látnak benned.
2023. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

10#: Szerintem azért nem jó, mert akkor nem írtad volna ki a fő kérdést...

A diplomatikus válasz nem jelenti azt, hogy szöszmötölnél, kendőznéd a lényeget, csak finomabb fogalmazást jelent. Akinek fontos, hogy értse, mit szeretnél így közlöni, az úgyis rá fog kérdezni a lényegre.

2023. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem kíváncsivá tettél hogy hogyan nézhetsz ki. Kérek rólad képet. 30/F
2023. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom hogy nezel ki es hogy viselkedsz.

De szerintem nem talaltal megfelelot

2023. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Havernak néznek, ez a baj.
2023. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%

Kerdezo amiket leirtal az becsulendo es le a kalappal hogy ezt elerted no letedre. Viszont a problema az, hogy ezek a dolgok inkabb noi elvarasok a ferfiak fele. A ferfiak kevesbe nezik az egzisztenciat. Kirakott formas cicik, szep arc, jo test, dekorativ megjelenes es a ferfiak egybol kapnak ezekre a csajokra.

Ha te nem vagy noies, viszont egy lottozoba dolgozo pi..csa az aki nagyon dekorativ, es meg ugy is oltozkodik, hiaba nincs autoja vagy sajat haza ellenben veled, a ferfiak ot fogjak valasztani. Viszont forditott esetben amit te elertel az inkabb a ferfiak sikeresseget eredmenyezi a nok szemeben

2023. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon hasonló cipőben járó nő vagyok, még azzal megspékelve, hogy ezeket a dolgokat (lakás, jó munka, stb) jórészt azért akartam elérni, hogy majd a jövőben ha lesz családom, akkor könnyebb legyen elindulni az életben.

Kicsit kisarkítva, de jobban jártam volna, ha minden energiámat inkább abba fektetem, hogy jobban nézzek ki, akár több edzésre menjek, akár rájöjjek, milyen stílus áll igazán jól.

Most némi fáziskéséssel már inkább erre figyelek, mert az anyagi dolgok nem hogy semmit nem jelentenek a pasiknak, de még hátráltatnak is (Vagy csak max. pár aranyásónak jön be.)


Most nyilván amit elértél, az már a tiéd, de pár tipp a pasizáshoz: akinél egy kis frusztrációt is érzel irányodban, az azonnal off. Sok ilyen lesz, de értük nem kár, mert később ők dobnak ki, s az jobban fog fájni, az meg pláne, ha lecserél valami egyszerűbb lélekre.

Olyat keress, aki szintén érdemként tekint az általad elért dolgokra (nyilván ő minél jobb helyzetben van, annál esélyesebb).

Véletlenül se legyen dicsekvés hangvétele, mikor magadról beszélsz, s ne nézz le másokat, meg ne is jöjjön le úgy.

A nyers stílust mindenképp kerüld el!

Engedd meg nekik, hogy férfiként viselkedjenek, te ne fizess nekik semmit, kérd meg őket szívességekre, stb.

2023. aug. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező az nem lehet hogy az elért sikereidet tartod alapnak? És a leendő partnereknek is azt mutatod hogy hozzád milliomos kell legyen meg adonisz? És ezért menekülnek mert nem vonzó egy anyagias/felszínes nő?
2023. aug. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
27%

17:


Ne haragudj de elég szar tanácsokat adsz, férfiként mondom.


Először is nincsen 'aranyásó' - ez csak fordított esetben működik, kivéve talán valamilyen sugarmama szituációt, de ez nagyon nagyon ritka...


Hülyeség ez hogy 'azonnal off', pont ez a toxikus modern mentalitás, hogy bármi nem stimmel akkor go next, mert úgy érzed van miből válogatni, mint a húzogatás tinderen...

Nem. Tökéletes soha nem lesz, dolgozni kell sokat egy kapcsolaton. Ha csomó dolog stimmel, meg kell próbálni, nem azonnal eldobni.


Hülyeség hogy ne fizessen semmit... Nem az 50-es években vagyunk tudod? EZ az egész onnan ered amikor jobban, vagy teljességgel rá voltak hagyatkozva a nők anyagilag a férfira. Első randin pl. amikor nem is ismerjük egymást sosem találkoztunk, én nem fogok neked fizetni semmit, hiszen minek, és mire fel? Fizesd a sajátodat, azért keresel. Persze jönnek majd a fake alfák hogy csóró vagyok így meg úgy - hidegen hagy... nem pénzelek random ismeretlen nőknek ingyen italt.


Nem a kinézetről és edzésről van szó... Hiszen egyszerű normális természetes kinézet elegendő, és szintén, ha vékony vagy és nem elhízott, az is elegendő, az izom pedig taszító.

Tehát nem ez a lényeg, hanem a feminin kisugárzás és energia. Kedvesség. Béke és harmónia megteremtése. Viselkedj úgy mint feleségnek és anyának való nő.

2023. aug. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező:


30 évesen miért kérdezed mi kell a férfiaknak? Talán pont azért, mert a karriereddel voltál elfoglalva, és nem ismerkedtél?

Akkor megsúgom hogy senkit nem érdekelnek az egzisztenciális dolgaid, rajtad kívül. Gondolom ezzel nyitsz, ezzel indítasz mindig, hogy neked mid van, mit értél el, mert ezzel azonosulsz. Lehet hogy nőnek születtél, de ezáltal a masculine férfias energiádban tartózkodsz. Gondolhatod, ez miért nem vonzó - nőt szeretnénk, nem férfit...


Mi az hogy havercsaj? Ki friendzone-ol kit? Több info kellene itt.


Beszéljünk arról, TE mit szeretnél...

Azt akarod hogy a partnered legyen legalább olyan szinten anyagilag mint te, vagy akár magasabb szinten? Mert akkor gondolhatod, alapból kevesebb jelölt közül válogathatsz. Egy jómódú férfi pedig miért pont téged választana, amikor összejöhet egy egyszerű élettel például mondjuk gyorsétteremben dolgozó fiatal lánnyal, aki nálad csinosabb, fiatalabb, kevesebb érzelmi teherrel a múltból, és a feminin energiájában tartózkodik, kedves jólelkű, feleségnek anyának való. Ezekre kellene koncentrálni.


A nők nem költenek úgy a férfiakra mint fordítva. Ez az egyik ok, amiért nem érdekelnek az anyagiak. A másik ok pedig, nem feltétlenül a férfit zavarja, ha jobban keresel, hanem tudja azt, hogy a nőt fogja ez zavarni, és előre inkább elkerüli ezt a tortúrát, tudod? Statisztikák is alátámasztják, hogy ahol a férfi kevesebbet keres, nehezen alakul ki egészséges kapcsolat, gyakran válásban végződik, mivel a nő elégedetlen és folyamatosan kattog a hipergámiája.


Még egy opció talán, hogy kevésbé domináns típusú férfit keresel, viszont ez nyilván ritkább. Nem kell hogy tartás nélküli papucs legyen, csak valamelyest szubmisszívebb. Ha ez neked nem jön be, akkor viszont nehéz lesz. És exponenciálisan nehezedik majd az egész 30-35 felett...


Röviden: ha férfit akarsz, magad alatt vágod a fát a karrierezéssel. Ha egyedül akarsz maradni macskákkal, akkor tökéletes úton jársz.

Azt ajánlom tanulmányozd hogyan legyél feminin nő. Ha nagyon nem megy, keress szub férfit akinek tetszel így. Ha közülük egyik se jön be, sajnálom így jártál.

2023. aug. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!