Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 centis férfi még is hogyan találjon barátnőt amikor a nők ezt a magasságot taszítónak találják és semmibe nézik a férfit?

Figyelt kérdés

[link]


Konkrétan a legtaszítóbb dolgok közé veszik a nők..


2023. aug. 16. 19:01
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%

Bszki...nézz szét az utcán. Elég sok alacsonyabb pasinak van nője...ne viccelj már. Nem a magaságra kell fogni ha valaki nem kell senkinek. Ott más bajok vannak.

De nézd csak és indulj ki a videóban szereplő nőkből. Kb 4 nő említi ha túl alacsony és sehol se mondja senki, hogy a 170 túl alacsony.

Pasik többet nyekegnek ezen, mint kéne.

Én 165 vagyok. Lányom apja 167volt. Volt párom 170 jelenlegi párom meg 183.

2023. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
84%

Én 168 vagyok, és régen engem is zavart. Azt megértem és elfogadom, hogy a nő nem érzi jól magát, ha alacsonyabb nála a férfi (bár néhány centi szerintem belefér, és látok is erre példát a környezetemben), ez tisza sor. Nagyjából hasonló magasságút kell keresgélni.


De hogy 150 centis csajnak is a kétméteres f.szi kell, a többi meg "redflag", az őket minősíti. Továbbá rájöttem, hogy akik vihorászva magyarázzák a redflag-eket, azokkal legfeljebb a műkörömépítésről meg a fesztiválozásról tudnék elbeszélgetni. Nézd meg a videóban is az arcokat: az elsőnek börtönben az exe, a második a szavai alapján nem atomfizikus. A többi folytatja a sort. Hát, nagyjából lesz.arom, hogy nekik mi a redflag, mikor még fingjuk nincs a világról, és fing értéket nem állítottak elő, de tudni vélik, mitől lesz értékes egy férfi... A társkereső appokon detto: abban qrva jók, hogy kiválaszzák a 190-es jóképű pasikat, aztán meg másfél év múlva bőgnek a barátnőjük vállán, hogy "minden pasi szemét!" Aki ilyen stílusban nyilatkozik, arról megvan a véleményem, és gyakorlatilag nekem tesz szivességet, mert két másodperc alatt kiszűröm.

2023. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
97%

A régi személyi edzőm, aki férfi, 162 cm magas, 52 éves, mondanom nem kell ugye, gyönyörű teste van, versenyzik is. Csodaszép felesége van, de ismertem az exét is, egy gyönyörű babaarcú fiatal jogászlány volt. Én sem rúgdaltam volna ki az ágyamból. Annyi a lényeg, hogy nagyon kellemes a személyisége, mindenki kedvelte, nagyon kedves, emberséges volt és NAGYON jól bánik a nőkkel. Tiszteli őket feltétel nélkül és úriemberként viselkedik.

Nálad sem a magasságoddal lesz baj a válaszaid alapján. :)

2023. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
27%
🍿🍿
2023. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
0%

"Fizikai munkát végez: 30/100 pont."


Ehhh.....

2023. aug. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
13%
32: Azért manapság ilyen egy átlagos csaj. Külsőségekre, pénzre nyomulnak, más nem nagy érdekli őket.
2023. aug. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, te egy borzalmas ember vagy. Ezért nincs nőd.
2023. aug. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
11%
37: mert az interjú nem valódi? Nem igazi csajok mondják? Aki alacsony, annak esélye nincs a nőknél. Ennyi. Aztán azt majd minden csaj eldönti, hogy neki mi az alacsony, de kötve hiszem, hogy 180 cm alatt.
2023. aug. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a magasság ideális csak éppen foglalt vagyok.
2023. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

173 centi magas vagyok, a párom max 175... én szeretem a platformtalpú cipőket, ő marad a sima converse-nél... Sose cserélném őt le senkire, az arca nagyon tetszik, a testével sincs semmi bajom, stílusra is pont az esetem, sőt nem bánnám ha kicsit hangsúlyozná is, mert én azt teszem a magaméval. De nem ezekért vagyok vele, hanem mert nincs nála jobb ember számomra, és arra ösztökél hogy magamon is javítsak, kiegészítjük egymást.

Volt nagyon magas exem, életem legdurvább traumáját okozta, és őszintén amíg együtt voltunk, igyekeztem a magasság különbséget csökkenteni, ott jöttem rá hogy nem szeretek eltörpülni senki mellett.

2023. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!