Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 centis férfi még is hogyan találjon barátnőt amikor a nők ezt a magasságot taszítónak találják és semmibe nézik a férfit?

Figyelt kérdés

[link]


Konkrétan a legtaszítóbb dolgok közé veszik a nők..


2023. aug. 16. 19:01
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%

Ember, akkor én mit szóljak a 165-ös magassággal? xD

Kizártnak tartom, hogy a 170 akkora probléma lenne, de ha mégis az, hát jobb, ha megbarátkozol vele, mert tenni nem tudsz ellene. Ha szerencséd van, lesz, akit nem zavar. 37f

2023. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
85%
#17 Ismerek egy srácot, aki tök jóképű és magas.Viszont olyan egy málészájú, szerencsétlen, bugyuta balf*sz, hogy nő nincs aki szóbaállna vele.Holott a családja még elég jól is áll anyagilag.De a csávó az egy szociálisan nyomorék hülye, még beszélgetni sem lehet vele, teljesen infantilis.Pedig külsőre, anyagilag adott lenne neki minden ahhoz, hogy tudjon csajozni.
2023. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
78%

Tehát 9 nőt megkérdeztek egy olyan fesztiválon a témáról, ahol a be van állva/mindenezve, ebből hárman megemlítették a magasságot és te most ezzel példálózol....? Oké.

Saját és a környezetemben tapasztaltak alapján: nők egy része nem jönne össze TŐLE alacsonyabb férfival. Márpedig rengeteg alacsony, 155-165 centi közötti lány van és néhány kivételtől eltekintve valahogy nem égi meszelőkkel látom őket együtt.

Azt sem sűrűn hallom a való életben, h ez lenne az egyik "legtaszítóbb" tulajdonsága egy férfinak. Max az adott nőnek nem jön be. És attól, hogy pl nekem valaki nem jön be külsőre, még véletlenül sem jelenti azt, hogy semmibe nézem! Ha egyébként szimpatikusnak és jófejnek tűnik, akkor szívesen barátkozom, de párkapcsolati szinten nem érdekel. Van különbség a kettő között.

2023. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
21%
#24 Egy 165 cm-es nő hol alacsony?Egy 175 cm-es férfi is alacsony ezek szerint?Mert ezek a női-ffi átlagmagasságok az országban.
2023. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ne válogasson a liliputiak között hanem keresgéljen magasabb nők körében is.
2023. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%

Te olyan problémának látod a magasságodat, hogy más tényezőt nem is veszel figyelembe.

Én sokkal nagyobb problémának látom, ahogy válaszolsz. Itt hajtogatod a 170 centit, mintha mindenki szalagmércével közlekedne.

Egyébként meg mindenkit taszít vmi tulajdonság. Vkit az alacsonyság, mást a kopaszság, dohányzás, gyerek stb. Mindenkinél más.

2023. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%

25 Miért kell a semmin, kvázi egy kiragadott szón kötözködni? Pont az lett volna a mondandóm lényege, h nem kell ennyire görcsösen ráfeszülni erre a ki mennyire alacsony/magas témára.

Egyébként 155! centitől írtam, ami nézhetjük bárhogy, de alacsony, főleg ha egy 170 centis férfihez viszonyítjuk. Bár kétlem, h ebben az egészben tényleg ez lenne a lényeg.

2023. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:

#28 Nem azt írtad.Azt írtad, hogy:

"Márpedig rengeteg alacsony, 155-165 centi közötti lány van"

Azért mondtam, hogy tudjad.

2023. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%

A nők mindig extremen alacsonyakra gondolnak kérdező. De ezek az extrém alacsony férfiak (ahogy te sem, "hülye nő", pedig de átlagos vagy, mármint én több alacsonyabb férfit látok mint magasat) nem azért vannak egyedül meg a nők által mellőzve, mert nem 180+osak, hanem mert komplexusos, alacsony, ezért gonosz kategóriájú parasztok, amiket egy nő méterekről, méterekről kiszagol. Nektek meg annyi eszetek sincs, hogy rájöjjetek, hogy hah, lehet nem azért nincs nőm mert nem vagyok nagyon magas, hanem azért mert egy bunkó vagyok.


Körül kehet nézni, hány "alacsony" férfinak van barátnője, felesége, családja, olyan nők is, akik akár egymagasak ezekkel a férfiakkal... Senkit sem érdekel a magasságod, ha szép vagy belül. Engem sem érdekel, életem egyik legnagyobb szerelméről először azt hittem, még alacsonyabb is nálam, magassarkúban szerintem nem is láttam volna a melleimtől...

2023. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
52%

Ismét kérdezem: miért kell kötözködni? Nem rémlik, h bárhol is kértem volna kioktatást. :)

Tisztában vagyok vele, h az átlagos női magasság 164 centi, azt nem értem te miért pörögtél ennyire rá erre az egyetlen kiragadott szóra, ahelyett h összeségében néznéd mit ír az ember vagy mondjuk a másik bszogatása helyett a kérdésére válaszolnál.

De ha mindenáron kötekedni akarsz, akkor az általam belőtt 155, 156, 157, 158, 159, 160 centi pl mind átlag ALATT van, az az alacsony.

Mindenesetre én kérek elnézést, hogy ennyire felzaklatott egy ilyen jelentéktelen információ.

2023. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!