Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 centis férfi még is hogyan találjon barátnőt amikor a nők ezt a magasságot taszítónak találják és semmibe nézik a férfit?

Figyelt kérdés

[link]


Konkrétan a legtaszítóbb dolgok közé veszik a nők..


2023. aug. 16. 19:01
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem azt az egyet akarod megtalálni, akit nem zavar?


Valószínűleg nem emiatt nem találsz barátnőd. Ha nem fogadod el önmagadat, hogyan várod mástól, hogy így tegyen?

2023. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
91%
Keress 170 centi alatti csajt.
2023. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos vagy nem, a nok a magas ferfiakat reszesitik elonyben.

Ki jonne ossze egy nala alacsonyabb ferfivel? Persze hogy red flag. Keress olyat aki alacsonyabb nalad. Egyik jo baratom is 170 centi, van mar 3 gyereke. Nyilvan ha a 175-180 magas modell noknel probalkozol nincs eselyed.

2023. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

A nők nagy része kijelenti, hogy taszító egy alacsony férfi, a 170 centis férfi alacsonynak van titulálva akkor miről beszélsz, hogy olyat találjak akit nem zavar, honnan tudjam kit nem zavar?


Csak 170 alatti csajt keresek.. nem fogok magasabb nőknek udvarolni mikor még a 150 centis nő is sok leköpne hogy alacsony vagyok hiába vagyok 20 centivel magasabb nála..


Ezt nem hiszem el haramdik válaszoló is ezt a baromságot írja, hogy alacsonyabb nőt keressek ti normálisak vagytok?? A 150-160 centis nők mondják ezt, nem arról beszélek, hogy egy 180 centis nőnek nem kell 170 centis ez nyilvánvaló, eszembe se jutna próbálkozni magasabb nőnél.. meg szerintem a férfiak 90+%-nak nem

2023. aug. 16. 19:13
 5/52 anonim ***** válasza:
16%
A kopaszodás az ami igazán zavarja a nőket.
2023. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem bejönnek az alacsony pasik, akkor és amennyiben nincs nekik emiatt komplexusuk, márpedig sokaknak van, és egy önértékelési zavaros pasi azért valóban nem túl vonzó vagy kívánatos.

Ugyanakkor lehet valaki alacsony és nem komplexusos.

Az exem nálam 2-3 centivel alacsonyabb volt, olyan 168-170 körüli, de a legférfiasabb, leghatározottabb pasi, akit ismerek a mai napig (egy másik vetekedett vele, ő is ekkora volt :D). Magabiztos, talpraesett, nem kér elnézést a puszta létezéséért, ugyanakkor nagyon udvarias is, tudod, hogy mindent el tud intézni, mellette tudtam, hogy ha elhagynám az agyamat, akkor is minden rendben lenne, minden jó lenne, mert áradt belőle ez a megbízható stabilitás és biztonság.

Volt arra is példa, hogy valami random pasi letaperolt, vagy nekem jött, már nem emlékszem, és az exem észrevette, és csak egy pillantást vetett a másikra (aki egy fejjel magasabb volt nála),de az fülét-farkát behúzva motyogott egy elnézést és takarodott odébb.


Szóval nekem semmi bajom az alacsony pasikkal, addig, ameddig a pasit nem zavarja, hogy alacsony. Onnantól kezdve, hogy neki ez probléma, az kihatással lesz a viselkedésére, az önértékelésére és nyilván arra is, hogy mennyire vonzó.

Egyébként a legkomplexusosabb leggyávább, leglagymatagabb pasik, akiket láttam mindegyik 2méteres állat volt.


Szóval a titok:

- nem olyan lányok után kell futkorászni akiknek eleve a magasak tetszenek és mindenáron megváltoztatni a véleményüket.

- ne hagyd, hogy a magasságod befolyásolja az önbizalmad, önértékelésed. Egy magabiztos alacsonyabb pasi szerintem tök vonzó, de

2023. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
85%

Egy 150 centis not nem fog zavarni a magassagod!

Szerintem ot mas zavar akkor...

2023. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem érdekli őket a kopaszodás ha egy férfi leborotválja a fejét és mellé 185 magas és ki van gyúrva..


Én inkább kopaszodnék mint lennék 170 cm

2023. aug. 16. 19:17
 9/52 A kérdező kommentje:

#6


Csak éppen a legtöbb nő kapásból lenézi az alacsony férfit, ez a "ne olyan után fuss akinek nem jön be" , honnan a fenéből lehetne előre tudni, hogy lenézi a 150 centis a 170 centis férfit? A legtöbb ilyen sajnos.


#7


Dehogynem.. ott a videó is nyíltan kimondják. Ha tapasztalatod akkor érzed, az alacsony férfiak le vannak nézve és sok nő számításba se veszi őket.

2023. aug. 16. 19:19
 10/52 anonim ***** válasza:
100%
Az elet nem igazsagos. Sot leginkabb kegyetlen. A selejtet szepen eltakaritja. Nalad sem a magassag a kizaro tenyezo, de ezt nem veszed eszre, mert olyan torpe vagy, hogy kivulrol nezve nem is latod magad.
2023. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!