Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha alakul koztunk barmi is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alakul koztunk barmi is miert nem ir ram soha?

Figyelt kérdés
Ferfi az illeto. Ha olyan a helyzet pl csipkelodok akkor bátor meresz kifejezi hogy tetszem neki, De magatol nem csinal semmit, nemmjon beszelgetni csak ajandekokkal kedveskedikm es soha nem ir ram, ez megy honapok ota. Most azt várja h en mindjam ki konkretan?

2023. aug. 8. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Uhh de jó, örök ajándékozás 😄
2023. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer probáldd ki, h te nem keresed és várdd meg, h ő mikor fog. Ha 5 napon túl, akkor hagyjad.
2023. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem tetszel neki eléggé, nem akar párkapcsolatot tőled. Dugogatásra jó vagy neki, valószínűleg többre nem.
2023. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Szexre jó vagy/jó lennél és ennyi.
2023. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Probaltam b 2 hetig is leszartam, akkor leszart o is. Egyebkent tudja h nekem is bejon. Mint irtam meresz ha olyan a helyzet, de ez ott ki is merult. Nemnhiv randizji de meg csak sexkapcsit se ajanl fel, nem beszelget velem konkretan nemmir ram sose. Vagy csak elvezi h odavagyok erte? Es eleg neki ennyi?
2023. aug. 8. 17:36
 6/12 A kérdező kommentje:
Hat de ha sexre jolennek neki akkor miert nem mondja ha kozbe erezteti velem? Akkor ezekszerint arra se csak egosimi h rajongok erte
2023. aug. 8. 17:38
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem autista egy kicsit a srác?
2023. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehetséges, hogy egótunningra szolgálsz, az is lehet, hogy párja van és szintén csak jólesik neki a tudat, hogy odavagy érte. De az is lehetoseg, hogy várja mikor mászol rá, aztán amikor megun már el is dob, mint a használt óvszert...
2023. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is volt egy hasonló, a bugyit is lenézte rólam, de el nem hívott volna randizni. Vagyis egyszer randiztunk, de ott semmi, tényleg semmi nem volt, még csók se.

Vannak ilyen fura szerzetek, szerintem hagyjad a fenébe.

2023. aug. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért pazarlod rá az időd?
2023. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!