Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok ti elfogadnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti elfogadnátok egy olyan 27 éves férfit, akinek még nincs egyben az élete, de már alakul neki valami?

Figyelt kérdés
Nincs még fix jó végzettségem, fix jó munkám, karrierem még és beállt életem egy adott irányba. De ez nem azt jelenti csóró vagyok, vagy nem akarok semmit az élettől, csak később nőtt be a fejem lágya és később eszméltem rá dolgokra. Ilyen családból is származom, ahol a szüleim vagy a rokonaim nem szoktak így gondolkodni. Pl. nem volt egyértelmű nálunk, hogy én érettségi után egyetemre menjek, de 25 évesen magamtól úgy döntöttem mégis elmegyek. Előtte már dolgoztam, vagy pl. éltem és dolgoztam külföldön is pár évet, kicsit világot láttam. Van már saját lakásom is, dolgozom az egyetem mellett, illetve nyaranta is a nyári szünetben. Próbálok haladni az életben, de mégse a szokásos életút van mögöttem, hogy elmentem 19 évesen egyetemre, aztán elkezdtem dolgozni 22-24 évesen és azóta megy a karrierem előre. Ezt el tudnád fogadni?
2022. aug. 4. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Persze, hogy el tudnám.

Én sokkal elcseszettebb vagyok. 20 évesen mentem egyetemre, késve fejeztem be, aztán meg évekig nem találtam stabil munkát. Az első 3 munkahelyen otthagytam pár hónap után, mert gyűlöltem őket, aztán megint hónapok teltek el, mire összejött valami, és több tucat állásinterjún jártam. 28 évesen jött össze az első olyan munakhelyem, ahol évekig megmaradtam, és nagyon jó karriernek ágyazott meg.

Most vagyok 30, és most mondhatom már, hogy megtaláltam a helyem és tényleg van munkaerőpiaci értékem, és egyben van az életem.

2022. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Persze. Segítenék. Meditálni könnyű. Ha már alakul neki, akkor meg végkép jó. Hamar kiegyensúlyoznám.
2022. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Nincs ezzel semmi baj. Én 18 évesen mentem egyetemre, már a mestert csinálom, de lehet még egyet fogok:D

Mindenki más életutat jár be, más ütemben halad.


Nem lébecoltál csak máshogy alakult.

2022. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

sajna én közelítek a 30 hoz nincs karrierem egyetem csak vágy álom,egy el rontott érettségi van mögöttem egy gyenge szakma.

ettől függetlenül dolgozom,valamivel jobb pozícióba mint mondjuk egy sima össze szerelő de följebb nem kerülhetek.kivéve ha egyetemre megyek.

szóval mindjárt 30 vagyok nincs ház,kocsi karrier.

Sem jó külső. Szóval simán elképzelhető hogy be kopog hozzám scarlett johansson és megkéri a kezem? nehogy azt írja valaki nem mert az le sokkolna

2022. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt menő egyetem, menő diploma, ami egy utálatos, alulfizetett munkához vezetett. Most, a gazdasági és szociális válság közepette próbálom keresni az új utamat, de nem sok reménnyel.

Szerintem valójában azok vannak kisebbségben, akiknek nincsenek vargabetűk az életében, a többségünk nem találja meg elsőre a helyét a világban.


27/L

2022. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
El tudnám természetesen. Kérdés te el tudnád e fogadni egy másik ember nem szokványos útját. 😎
2022. aug. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg el tudnálak, gyakorlatilag nem. Mondjuk az sem a te hibád lenne, hanem korábbi csalódásoké hasonló hátterű férfiakéban.
2022. aug. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha elvégezted az egyetemet és lesz már jó fizető állásod, akkor visszatérhetünk rá.


A boltba sem mehetsz be hitelre vásárolni pénz nélkül.

2022. aug. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!