Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves szűz férfiként nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves szűz férfiként nekem már lefőtt a kávé?

Figyelt kérdés

Semmi tapasztalatom a nőkkel. Azt hallottam lelkileg a prostihoz való elmenetel sem tesz jót. Akkor hogyan? Átlag vagyok :


- anyagi helyzetben

- magasságra

- kinézetre


Nem kellek a lőtéri kutyának se. (Pedig próbálkoztam évekig)


2021. júl. 31. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Hülye vagy.... nekem akkor jött össze...
2021. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Akkor próbálkozz tovább, változtass a módszeren.
2021. júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Ott mar elindult az incel vonat..... 40-ig meg sem all :)



37F incel

2021. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Incel vonat ? 😀😅
2021. júl. 31. 10:57
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha tényleg odatetted magad és 27 éves korodig semmi, de tényleg semmi eredményet nem volt, akkor sajnos igen. Valami csoda persze történhet bármikor, de ez azt mutatja hogy alapjaiban van veled valami ami miatt nem jössz be a nőknek. Mivel nem ismerünk nem tudjuk hogy ez csak külsőre, vagy belsőre is értendő.
2021. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
mi a frászt csináltál 27 évig ha nincs tapasztalatod ? üveg burában éltél ?
2021. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Ez a "lefőtt a kávé" egy itt a Gyakorin elterjedt kifejezés, semmi tartalom nincs mögötte, csak úgy odalökik egymásnak a megkeseredett (férfi-incel) hozzászólók. Máshol nem is találkoztam még ezzel a kifejezéssel, valszeg mert semmi jelentősége a valós életben.


Kb tökmindegy hány éves vagy, megtalálhatod a párodat. Lehet eddig olyan körökben mozogtál, hogy épp senkivel nem jött össze. Elég ritka manapság, hogy valaki a gyerekkori szerelmével kötne halálig tartó házasságot, a legtöbben még ha találnak is valakit, hamar szakítanak mert az illető csak egy epizód volt az életükben, és kénytelenek továbblépni.

2021. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 26 évesen lett az első, és még mindig boldogok élünk...
2021. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerencse kérdése az egész élet...
2021. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
32 vagyok, mindenféle identitászavarral, de még én se mondom azt, hogy nekem ennyi volt. Irtó sok van ám még hátra az életből. Ezekben a kérdésekben az a gáz, hogy igazából nem is komolyak, hanem félig önsajnáltatóverbálrecskázás, félig pedig vádaskodás az ismeretlen hallgatóság irányába. De szurkolok amúgy neked! Dolgozol? Állítólag a legtöbb ember a munkahelyen ismerkedik össze.
2021. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!