Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 27 éves férfiként 20-22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 27 éves férfiként 20-22 éves lányokkal szeretnék ismerkedni az nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés
Jó ideje nem volt már kapcsolatom, mert tanultam, dolgoztam és nem fért bele az időmbe. Most viszont azzal szembesültem hogy a korombeliek többsége legalábbis itt ahol élek már kapcsolatban van. A fiatalabb korosztállyal volna így lehetőségem ismerkedni, ami egyébként engem nem is zavarna, sőt még talán tetszik is. De vajon egy 20-22 éves lány mit gondol erről?
2018. máj. 13. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt 21 évesen öt évvel idősebb barátom, nem zavart. Jelenleg 7 évvel idősebb barátom van, ez se zavar. Már össze se tudnék jönni korombelivel.
2018. máj. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
A nők nagy része mind a kicsit idősebb pasikra bukik amúgy is. Pont jó korosztályban vagy.
2018. máj. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Pont tökéletes. Ha 18 alattiakkal akarnál kezdeni, arra mondanám már azt, hogy lehet hogy nagy a korkülönbség (de még ott sem biztos)
2018. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem az életkoron meg a korkülönbségen múlik, hanem hogy ki hol tart az életben és kinek milyen céljai vannak. Ha te már szeretnél megállapodni, a 20 éves lány viszont most kezdi az osztatlan képzést az egyetemen, nem biztos, hogy hosszútávon jól kijöttök. Ugyanez lehet fordítva is, ha te egyáltalán nem szeretnél elköteleződni, csak jól érezni magad egy kapcsolatban, nem vágysz családra, viszont a 20 éves lány megszerzett egy szakmát, már dolgozik, szeretne függetlenedni, összeköltözni, házasodni meg gyerekeket két-három éven belül, akkor simán lehet, hogy nem vagytok egymáshoz valóak. Ez nem életkor függvénye.
2018. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem simán beleférhet.
2018. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tökéletes. :)


22N

2018. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!