Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Korosztályt kéne váltanom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korosztályt kéne váltanom?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok, nem volt még komoly kapcsolatom, többnyire a gátlásaim miatt. Túlsúllyal küzdök kb egész életemben, ez rányomta a bélyegét az önbizalmamra, nem szívesen járok társaságba, pedig ha mégis megteszem szinte soha nem jövök haza negatív élményekkel, sőt. Szeretek emberek között lenni, csak az idegen helyzetek, ismeretlenekkel való kommunikáció nehézkes az elején.

A lényeg, hogy mikor hajlandó is vagyok észrevenni, hogy tetszem egy férfinek, általában van köztünk ilyen 8-10 év különbség. Régebben egyből kizártam az ilyen jellegű ismerkedést, de most már talán nem lenne olyan kiütköző ez a korkülönbség. Amúgy is komolyabb vagyok a kortársaimnál, valahogy más dolgok foglalkoztatnak.


Mit tanácsoltok, akik hasonló különbséggel éltek párkapcsolatban?

Hol lenne érdemes ismerkednem? (Tudom, kb bárhol :D)


Köszi a válaszokat!



2018. márc. 17. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Adj le pár kilót és akkor a korosztályod is jobban észrevesz.:)
2018. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy is komolyabb vagyok a kortársaimnál


Jaj, csak ezt a közhelyet ne... Ha olyan érett lennél, tudhatnád, hogy a normális embert nem az életkora határozza meg. A kinézetednek meg pláne nincs köze a másik életkorához. Dolgozz magadon és az önbizalmadon előbb.

2018. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Miért nem azzal foglalkozol, hogy neked ki tetszik?
2018. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

"Régebben egyből kizártam az ilyen jellegű ismerkedést" - mégis miért, és mire jutottál vele? A 8-10 év még soknak se mondható.

A kor egy fontos dolog (a koleszterin szint is) de korántsem jelent automatikusan se összeillést, se az ellenkezőjét.

(Életem legundorítóbb nőja azzal próbált behálózni, hogy kiderítette, mi egy héten születtünk... de buta volt, ronda, energiavámpír - 10 percnél többet nem bírtam a közelében lenni)


Ne "válts" korosztályt, csak járjál kicsit nyitottabb szívvel, szemmel.

2018. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 October15 ***** válasza:
71%

Yep 22 évesen a 8-10 év már nem lehet probléma.

A túlsúly sem feltétlenül, mármint azért bőven akad olyan molett lányka aki khm.. :P


Mondjuk ha valamit nem akartam látni életem során akkor az az, hogy egy 22 éves lány/nő [ahogy tetszik] képes leírni azt, hogy ő bizony érettebb a korosztályánál.. XD


26F

2018. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szúrja a szemeteket, hogy le mertem írni, hogy komolyabb vagyok :D Ezt kapom a környezetemben visszajelzéskènt, nem negatívum szerintem. Nem kezdem el fejtegetni, vegyétek úgy, hogy azt a részt áthúztam.

Egyébként köszönöm a válaszokat! :)

2018. márc. 17. 18:15
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
#5: láttál már olyat, aki azt írta, hogy ő éretlenebb a korosztályánál?
2018. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!