Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet, hogy azért nem érdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért nem érdeklem a 20-as korosztályt, mert a szüleimmel élek?

Figyelt kérdés

Volt több barátnőm, de mint tizenévesek. Úgy másfél éve viszont nincs senkim, csak alkalmi kapcsolatok. Mondjuk tény, hogy fiatalos az arcom, de nem akarom erre fogni. Elképzelhető, hogy azért nem érdeklem az huszonéves lányokat, mert a szüleim házában élek?

Hozzátenném, nem "mamahotel", mert nagyon jól keresek (mondjuk ezt nem verem nagydobra) és hozzájárulok a költségekhez.

Lányok, nők: jobb az, ha egy srác albérletben él, vagy lakáshitelezik, mintha otthon lakna a szüleivel?


2017. ápr. 3. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyre gyakoribb. Én is otthon élek még, 21 vagyok. Ha hajlandó lenne összeköltözni amikor komoly lesz a dolog, akkor nem zavarna. Csak az a gáz szerintem, amikor valaki nem hajlandó "kirepülni" anyuci mellől.
2017. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem , azért mert mindenki erre a korcsóporta repül rá a legjobban. Hatalmas a pasi túlkínálat.


Érthetően adott egy 20 éves csaj aki választhat átlag legkevesebb 10 pasiból még ha átlagos is.

Hát pont nem anyuci pici fiával fog élni aki a szüleinél lakik. Mikor talál bőven olyan pasit akinek van saját kéroja és még egzisztenciája is.



Gondolom nem tűnt fel h egy csomó 20-as csaj 30-as pasikkal van. Na pont ezért.

Ez egy verseny ők vannak forban és nem Suzuki Swift-et fognak választani a Bugatti Veyron helyett.


Kereslet kínálat ez is csak üzlet.

A szüleimmel élek szöveg meg = a bukással, de minimum kiröhögnek.

2017. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha huszonéves és addig laksz a szüleiddel, amíg nem tudsz önálló életet kezdeni anyagilag, azzal nincs semmi gond (párom is ilyen). De ha 30+éves vagy és nem is tervezel elköltözni, hanem úgy gondolod, hogy majd a barátnőd is szépen odaköltözik anyukádhoz, akkor az nehéz menet lesz.

22/L

2017. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mamahotel nem azt jelenti, hogy keveset keresel, hanem hogy anyukád etet, öltöztet, ganéz.
2017. ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Exemmel össze akartunk költözni, csak aztán szakítottunk. Mindent magamnak fizetek, kivéve a kaját.
2017. ápr. 3. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!