Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lány mit szól, ha ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány mit szól, ha ismerkedéskor kiderül a srácról aki nagyon tetszik neki és akit 21-23 év körülinek hitt, hogy 27 éves?

Figyelt kérdés
Olyan módon ismerkedtek, hogy nem volt tudható egyből a másik kora és amúgy nem ez egyből az első kérdés ki hány éves. Pl való élet, nem Tinder. Csak kisfiús arca van egyszerűen és jól tartja magát életmód szempontjából is. Kort direkt nem írtam, mert ugyanúgy érdekel 20, 23, vagy épp 26 éves csajok válasza, vagy bárkié, akit érinthet.
2021. aug. 11. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Semmit, gondolom nem kiskorúakkal ismerkedsz. Pár év korkülönbség felnőttek között nem számít.
2021. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
27 éves még bőven nézhet ki fiatalosan. Exem 26 éves volt és nem egyszer hitték róla azt hogy még csak középiskolás. Amúgy ha engem kérdezel személy szerint a 27 éves bőven belefér még, én 23 vagyok jelenleg.
2021. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól tartja magát lol. Gratulálok neki, hogy 27 helyett 23-nak néz ki :D
2021. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tőlem 26 évesen megkérdezték üzletben, hogy elmúltam e már 18. Az viccesebb volt :)
2021. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!