Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálom ezt, ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt, ha tetszik valaki?

Figyelt kérdés

Nem tudom, más is szokott-e ilyet csinálni vagy ez nem normális dolog.


Ha valaki megtetszik (nem csak külsőleg, hanem belsőleg is), utána elkezdem magamban megkérdőjelezni, hogy vajon tényleg tetszik-e. Kb minden mozdulatát és tettét figyelem, amolyan kritikus szemmel. És nem értem, hogy miért csinálom, mert alapvetően nem vagyok ilyen szőrszálhasogató senkivel szemben sem, kivéve talan magammal, mert magammal szemben nagyon kritikus vagyok, legyen szó bármiről, de mással szemben nincsenek elvárásaim, csak ebben a helyzetben, amikor valaki felkelti az érdeklődésemet és telejsen jól elvagyunk, szóval ok nélkül kérdőjelezem meg az érzéseimet.



2021. jún. 26. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elköteleződéstől való félelem.
2021. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez generációs probléma.
2021. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Jól csinálod, nyugodtan válogass életed végéig. :)
2021. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!