Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 fölötti incel lúzerként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölötti incel lúzerként leálljak ismerkedni egy nővel akinek gyereke van, vagy azt majd csak a legvégső esetre hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy nő aki pár évvel fiatalabb mint én de már gyereke van. Azóta a pasija elhagyta. Társkeresőn nagyon próbálja marketingezni magát, egy kép van róla csak amikor terhes, ez még 5 évvel ezelőtt volt, de azon kívül meg csak max 1 éves képei vannak ahol egyedül van a képeken, nyaralásokon van, bikiniben van, próbálja magát fiatalosban mutatni. A gyerekéről nincs is fent kép. Nagyon úgy próbálja magát eladni mintha ő még fiatal csaj lenne, holott már ott a gyereke.

Ismerkedjek ilyen nővel? Leadjam a szintemet gyerekes nőkre, vagy azt már tényleg csak a legvégső, legkiégettebb esetre tartogassam? Bár incel vagyok de most már én is egyre többet érek, a férfi olyan mint a jó bor, idővel csak nemesedik.



2023. aug. 8. 12:53
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
76%

"én is egyre többet érek, a férfi olyan mint a jó bor, idővel csak nemesedik"


😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2023. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
89%

"a férfi olyan mint a jó bor, idővel csak nemesedik."


Termékenységi klinikán dolgozom. Nagyon el vagy tévedve. Ha nem jön a baba, rendszerint a férfiakkal van gond. Ha nagy nehezen összejön gyakran problémás a pici, mégpedig apuka kora miatt.


Volt már 54 éves női páciens. Neki csak hormon kezelés kellett és a sperma bankból egy huszonéves donor. Gyönyörű kislánya született.

2023. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!