Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 fölötti incel lúzerként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölötti incel lúzerként leálljak ismerkedni egy nővel akinek gyereke van, vagy azt majd csak a legvégső esetre hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy nő aki pár évvel fiatalabb mint én de már gyereke van. Azóta a pasija elhagyta. Társkeresőn nagyon próbálja marketingezni magát, egy kép van róla csak amikor terhes, ez még 5 évvel ezelőtt volt, de azon kívül meg csak max 1 éves képei vannak ahol egyedül van a képeken, nyaralásokon van, bikiniben van, próbálja magát fiatalosban mutatni. A gyerekéről nincs is fent kép. Nagyon úgy próbálja magát eladni mintha ő még fiatal csaj lenne, holott már ott a gyereke.

Ismerkedjek ilyen nővel? Leadjam a szintemet gyerekes nőkre, vagy azt már tényleg csak a legvégső, legkiégettebb esetre tartogassam? Bár incel vagyok de most már én is egyre többet érek, a férfi olyan mint a jó bor, idővel csak nemesedik.



2023. aug. 8. 12:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
83%

Te fölöttébb állsz ?

Fujj csupa hányadék vagy , csak nincs annyi eszed hogy tükörbe nézz

2023. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy jól irod hogy luzerkent. Hat tenyleg az vagy
2023. aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
77%
Bőven egy gyerekes nő szintje alatt vagy. Olyan esélyeket latolgatsz, amik a realitásban nem is léteznek. Neki sem kellenél feltehetően.
2023. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
12%
Mi a baj azzal, ha valaki nem akarja más gyerekéz nevelni? Őszintén kérdem. Én sem jönnék össze egyedülálló apával...
2023. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem tetszik, ne próbáld felszedni. Ha tetszik, próbáld! Nem olyan bonyolult az élet, mint sokan hiszik! 😉
2023. aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Én sem értem a válaszok nagy részét. Igen incel vagyok, nem kellek a 20-as éveik elején járó, szép, vékony egyedülálló nőknek. Igenis egy hatalmas szintleadás lenne a részemről ha egy gyerekes anyukával ismerkednék aki csak 2-3 évvel fiatalabb nálam. Ráadásul még nevelhetném más férfi gyerekét.

Mi ebben az érthetetlen vagy ellentmondásos? Evidens hogy az ilyen nőkért nem véletlenül nincs verseny, mert még én is - lúzerként - nem tartom jó ötletnek, és csak utolsó körös megoldás lenne.

2023. aug. 8. 13:35
 17/32 anonim ***** válasza:
69%
Te feltehetően még utolsó utáni sem lennél neki. Azzal van a baj, hogy úgy írsz, mintha annak a nőnek az utolsó esélye lennél a párkapcsolatra és te a magas elefántcsont toronyból arról dönthetnél, hogy altruista módon ezzel jobbá teszed-e az életét vagy sem - - holott a valóság az, hogy te sem kellesz a lőtéri kutyának sem, nemhogy gyerekkel…
2023. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
75%

Várj még pár évet, amíg jobban felértékelődsz, aztán jönnek csőstől a tinipipik. Legkésőbb 70 felett tuti sikerül. Ha megéled. Meg ha nem leszel még impotens.

Türelem, türelem, eljön majd a te időd.


(Amúgy szavatossági ideje a tojásnak van, nem a tyúknak.)

2023. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodtan próbálkozz be nála, aztán jöhetsz fröcsögni, hogy mit képzel ez magáról, hogy elutasított...
2023. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
92%

Azt írod, a lőtéri kutyának nem kellesz, de azért részedről lenne hatalmas szintleadás. WHAT??? Lúzer voltál, vagy és az is maradsz.

Valaki már írta, de csatlakozom 🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

2023. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!