Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 fölötti incel lúzerként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölötti incel lúzerként leálljak ismerkedni egy nővel akinek gyereke van, vagy azt majd csak a legvégső esetre hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy nő aki pár évvel fiatalabb mint én de már gyereke van. Azóta a pasija elhagyta. Társkeresőn nagyon próbálja marketingezni magát, egy kép van róla csak amikor terhes, ez még 5 évvel ezelőtt volt, de azon kívül meg csak max 1 éves képei vannak ahol egyedül van a képeken, nyaralásokon van, bikiniben van, próbálja magát fiatalosban mutatni. A gyerekéről nincs is fent kép. Nagyon úgy próbálja magát eladni mintha ő még fiatal csaj lenne, holott már ott a gyereke.

Ismerkedjek ilyen nővel? Leadjam a szintemet gyerekes nőkre, vagy azt már tényleg csak a legvégső, legkiégettebb esetre tartogassam? Bár incel vagyok de most már én is egyre többet érek, a férfi olyan mint a jó bor, idővel csak nemesedik.



2023. aug. 8. 12:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
75%
#14, nem az a gond, ha valaki nem akarja más gyerekét nevelni. Az a gond, ha ilyen stílusban értekezik valakiről, akinek a nyomába se ér, akármilyen szempontból. Ha más nem, az biztos, hogy a lány legalább egyszer elkelt, ugyebár.
2023. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom miért hiszed, hogy egy gyerekkel rendelkező nőnél több esélyed lenne… max valami lecsövesedett szerencsétlennél aki vagy ostoba, vagy a kényszer ráviszi…

En mint anyuka, soha nem kezdenék ilyen szerencsétlennel mint te bocs, attól, hogy gyerekem van, nem vagyok “leértékelődve”…


Bocs de azt írod, nem kellesz senkinek, de “szint leadás” lenne ha összejönnél egy anyukával…

Kisfiam te nagyon homály vagy… ugye tudod, hogy szintet csak akkor tudsz leadni, ha lennél szinten… de mivel te nem vagy sehol eleve, mivel nem kellesz a kutyának sem… ez nem “szint leadás” :D

Számodra ez eg hatalmas előrelépés lenne, látnál puncit élőben…

Csak sajnos nem fogsz :D

Mert olyan ostoba vagy, hogy elriasztod még a legalját is.

2023. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
5%

21

Annyit tudunk róla, hogy minimum egyszer megdugták. Azért ez ne legyen már teljesítmény. Ettől függetlenül persze lehet, hogy klasszisokkal jobb a kérdezőnél.

2023. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
85%

Nekem lúzer sosem kellett. A gyerek nem csökkenti az értékem. Attól még hogy van, miért kéne a legalja ha előtte sem kellett és ugyanúgy nézek ki?

A második férjem még fiatalabb is nálam.

2023. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
93%
Aszondja: LEÁLLJAK ismerkedni, bameg, ez jó, mármint ő álljon le, höhö🤡
2023. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
19%

"attól, hogy gyerekem van, nem vagyok “leértékelődve”…"



Vegulis azert basztak ki, mert olyan jo es fincsi vagy, mi? :)



Kerdezo, azt tartsd szem elott, hogy az elvalt/gyerekes noket valaki kihajitotta, ha olyan jo nok lennenek, ragaszkodnanak hozzajuk.



Eleve az egyedulallo anyuka az egy ilyen modern takolmany, az en anyam nem volt egyedulallo anyuka, a nagymamam sem, meg kb. senki a csaladombol.



"azt majd csak a legvégső esetre hagyjam?"



Arra se. Semmilyen esetre se hagyd.



39F incel

2023. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem hajított ki senki, ÉN léptem le.
2023. aug. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
91%

26) "az elvalt/gyerekes noket valaki kihajitotta, ha olyan jo nok lennenek, ragaszkodnanak hozzajuk"

Nézz statisztikát, túlnyomó többségben ŐK hajították ki a férjeiket és viszik tovább egyedül a melót, te félkegyelmű.

2023. aug. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
92%

26: "az egyedulallo anyuka az egy ilyen modern takolmany, az en anyam nem volt egyedulallo anyuka, a nagymamam sem, meg kb. senki a csaladombol."

Tényleg? Az én falumban 50-100 éve is voltak bőőven anyukák, akik elszöktek az alkesz férjüktől, lelépett a férjük, meghalt a fronton, vagy bármi. Az, hogy kevesebb válás volt, meg rohadtul de nem azt jelenti ám, hogy bármi jobb lett volna arégiszépidőkben. Csak ma már nem vagyunk a férfihoz láncolva minden tekintetben és leléphetünk, ha egy here. Tudod, a válások 75+ százalékát nők indítják.

2023. aug. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

A malajziai napszámos ismét megmondta a tutit :D Te 39fincel, a te nagy üres fejedben (meg a sorstársaidéban) tényleg csak az a verzió létezik hogy nekünk de rossz mert kib.tak, vagy csak azért nyugtatgatjátok magatokat ezzel mert ezek a képzelgéseitek segítenek elviselni a nyomorult életeteket 🤡 Általában mi válunk, nem kib.nak minket. De elhiszem hogy nektek jobb azt hinni hogy nekünk is olyan szar mint nektek. Élvezd is ki minden pillanatát amikor azt hiszed hogy de jól beszóltál valakinek mert neked ennél jobb soha nem lesz. Becsüld meg az ilyen pillanatokat ;)

Te itt leszel még 20 év múlva is és 59F incelként fogod ugyanazokat copypastelni amiket eddig. Szép kilátások :D

2023. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!