Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 fölötti incel lúzerként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölötti incel lúzerként leálljak ismerkedni egy nővel akinek gyereke van, vagy azt majd csak a legvégső esetre hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy nő aki pár évvel fiatalabb mint én de már gyereke van. Azóta a pasija elhagyta. Társkeresőn nagyon próbálja marketingezni magát, egy kép van róla csak amikor terhes, ez még 5 évvel ezelőtt volt, de azon kívül meg csak max 1 éves képei vannak ahol egyedül van a képeken, nyaralásokon van, bikiniben van, próbálja magát fiatalosban mutatni. A gyerekéről nincs is fent kép. Nagyon úgy próbálja magát eladni mintha ő még fiatal csaj lenne, holott már ott a gyereke.

Ismerkedjek ilyen nővel? Leadjam a szintemet gyerekes nőkre, vagy azt már tényleg csak a legvégső, legkiégettebb esetre tartogassam? Bár incel vagyok de most már én is egyre többet érek, a férfi olyan mint a jó bor, idővel csak nemesedik.



2023. aug. 8. 12:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%

Első lépés: Ne hívd magad incelnek!

Ezután kezdődhet el egy normális élet.

2023. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a csaj érdekében, hagyd őt békén
2023. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Ha próbálkozol egy nőnél, elveszíted az incel tagságodat, onnantól kezdve milyen skatulyába zárod be magad, ha már ez sem marad…
2023. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
17%
Te tudod, hogy neked megéri-e? Én biztosan nem jönnék össze egyedülálló szülővel, de nekem mondjuk módomban áll válogatni.
2023. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%
Kismamának se kellenél ha kövér férfi vagy.
2023. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd békèn jobbat érdemel nem egy hulye utan még egyet.
2023. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
Ha egyre többet érsz, akkor hagyd ezt a lányt. Ő majd úgyis talál magának normális férfit, te meg válogass tovább nyugodtan. Pár évvel fiatalabb nálad, de mivel gyereke van, mégsem fiatal. Jaja. Hány éves vagy? 70? Ehhh, de undorító személyiséged van. Akárhány gyerekem lenne, bármennyi éves lennék, akármilyen régóta is lennék egyedül, akkor sem kellenél. Te jó bor, te🤡
2023. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%

"Leadjam a szintemet gyerekes nőkre"

Miből gondolod, hogy te magasabban állsz?

2023. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%

"Bár incel vagyok de most már én is egyre többet érek, a férfi olyan mint a jó bor, idővel csak nemesedik."

Vágom, hogy csak gagyi trollkodás, de 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2023. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ha "incel" szeretnél maradni, ne ismerkedj nőkkel.
2023. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!